Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selling Town ! 52 HOUSES !

JeanPaul

Öne çıkan mesajlar

said:
dark-dr, 06 May 2003 21:28 tarihinde demiş ki:
enteresan geldi bana. coook uzun sure once 1 acc 5 ev alabiliyordu. nasil oldu da 5 ev-1 acc gruplamasi yapabildi ki adam? ayrica wintermooru neden satiyorlar?

Zaten buyuk bir ugras oldugunu soyluyor. Uzucu bence !

Gecenlerde OES ekibinden birisi ile konusuyordum. Butun OES'i dagitmislardi. Yeni bir guild kuruyorlar iken, Guildmaster oyunu birakmis ya da vazgecmis, tam bir dagilma var. Cok sinir olmuslardi filan. Eski tarihsel guild'lerde ve ekiplerde bir dagilma soz konusu.[hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

öeahh

selling moonglow gibi birşey bu adamlar resmen toprak parçasını satıyor ehueu :)[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 May 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
Sosaria özelleşiyor :)[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.

:D

oha ama ya..........[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 May 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
Kısayol

hem post sayım artıyor, hem bi işe yarıyorum ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

afferin sana...[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 12 May 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
sorunlu musun ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

yooo "post um artıyor!!" da nesi ona şaşırdım.....üzüldüm.....fln oldum[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yararsız demedimki ok harika yapmışta...pff ne bilim demese daha iyiydi
değilmiydi? ne demek ya postum artıyor...anlamsız geldi sadece
büyütmemekte yarar var haklısın.Amacım bulaşmak değil sadece rahatsızlığımı dile getirdim...çokta konuştum :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...