Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GittiGidiyor Scam?

punishmyheaven

Öne çıkan mesajlar

dun aksam 9 gibi wow-prepaid key aldim, kullanilmis bir key gondermisler. 5-10 msg attim satici tarafina durumu belirten adamlar henuz yardimci olabilmis degil, sallayip duruyorlar.. profil "15376 işlemde %99 olumlu puan almıştır." diyor..

nedir ne degildir? olumsuz puanlar da genelde gecikmeden kaynaklanmis felan filan.

gitti mi biryerlerime 40 lira benim? yoksa yapabilecegim birseyler var midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Dün aksam uzeri gg'ye bildirdim, gece 1.30 gibi yeni/calisan key gonderdi eleman.

15 msg atmistim oncesinde hep yarim yamalak cevaplar verdi, gg'nin bir mesaji ile halletti olayi.

said:
bu arada dun aksam baska bir key almak icin dynun'u aradim, havale yapiyordum tam.. yok sistemde gozukmez, bik bik yapti.. yarin sabaha gozukur anca filan dedi, sanirim disarda oldugu icin boyle bir yalan soyleme isine giristi ama bankaciya soylenicek sey degil yani, kendisine teessuflerimizi sunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu arada dun aksam baska bir key almak icin dynun'u aradim, havale yapiyordum tam.. yok sistemde gozukmez, bik bik yapti.. yarin sabaha gozukur anca filan dedi, sanirim disarda oldugu icin boyle bir yalan soyleme isine giristi ama bankaciya soylenicek sey degil yani, kendisine teessuflerimizi sunuyorum.

EFT sanmıştır kesin. Yalan söylemez dinan
Sosyal ağlarda paylaş

punishmyheaven said:

said:
sana satmak istemedigi icin mi yalan soledigini dusunuyosun peki? mantik ne :) sonucta parayi almazsa vermiyo degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

olay mantik degil, mantiksizlik.

tü-kaka'dan ziyade, bir durumu izah etme yonetmi benimkisi.
bankamatikten kartsiz işlemle parasini yatiracagimi belirtmistim.

de gercekten cok onemli degil, insanlarin isi olabilir, yanlis anlamis olabilir ne bileyim sesimi begenmemiş ve bana satmak istememis bile olabilir, ziyadesiyle iki gun icinde benim hissettigim ve ogrenmis oldugum tek sey battle.net rlz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
BiTcH_oFBaT said:

bana zamanında cod2 de bu oldu. adama key olmadı dedim. yenisini gönderdi. gene olmadı dedim, gene göndermişti. gene olmadı dedim. restart at pc ye dedi. attım olmuştu. ama 3 tane keyim olmuştu :p

israilli idi satıcı. bide kandırır diorlar dsada

ahaha ben de o israilliden almıştım lan, benim de ilki banlıydı 2.'yi verdiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım 3-4 gün önce benim de başıma aynı şey geldi.
hitaf_nacrun adlı satıcıdan almıştım key i güvenilirlik 100 olunca adamın satışına bakmadım meger daha adam yeni wow key satmaya başlamış.
Neyse baya bir mesaj trafiginden sonra.
Adamla bir türlü anlaşamadık bi de dalga gecer gibi 1 gün boyunca konusuoz ertesi gün bana konu nyedi diye mesaj atıyor ustune.
3 gün tartışıoz ve sanki hergün yeni birisi ile.
Adamdan gamekartın scanini falan istedim dedim blizzle gorusucem ama scane ihtiyacım var. Hiç sallamadı beni gittgidiyora mail attım. Durumumu anlatan biz istediginzi dokumanalr için satıcıya maila ttık cevap vermezse haber verin dediler.3-4 gün geçti tabi gg satışı askıya aldı onay işlemini de. Adam bana satışı neden iptal ettiniz diye emsaj attı. Güler misin aglarmısın.
Sonra tabi önceden 100 defa anlattıgım şey 101. kez yine anlattım.

şu şekilde

BANA KULLANILMIŞ GAMCARD KEY SATTIN BİLMEM HATIRLIYOR MUSUN? şeklinde

Ondan sonra adam öncesinde efendim biz size yolladıgımız key i daha önce kontrol ettirmiştik sizin hatanız kod sıfır falan diyordu. Dedim bana 2. key yollama ben ugrasmak istemiom bana para iadesi yap dedim ilk başlarda bana 2. bir key yolladı o da kullanılmış.Velhasıl en son bugün adamın attıgı cevapları mesaj attım ggye. Dedim durum bu . Bugün içinde param hesbıma iade oldu.

Yalnız durumun benimkine çok benzer geldi acaba aynı satıcıdan mı aldık keyleri onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...