Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berserk

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

bir şey diecem ya bu arada haftasonu oturdum o tekrar golden age film serisini izledim 3 bölüm olan hatırlayayım die detayları , sonra tekrar yeni seriden bir kaç bölüm izledim falan çok inanılmaz iyi hikayesi ya. Yani böle normal bir orta çağ savaş animesinden bir anda o kadar dark fantasye dönüşü işin renginin değişmesi çok etkileyicii. Sonra mangaya bakayım dedim de anime de baya cover edilmeyen binlerce olay var. Hangi bölüme baksam hiçbiri animede görmediğim olaylar ve sırası da bizim izlediğimiz şekilde değil. Kafam karıştı. 0 dan mangayı mı okusam emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bir şey diecem ya bu arada haftasonu oturdum o tekrar golden age film serisini izledim 3 bölüm olan hatırlayayım die detayları , sonra tekrar yeni seriden bir kaç bölüm izledim falan çok inanılmaz iyi hikayesi ya. Yani böle normal bir orta çağ savaş animesinden bir anda o kadar dark fantasye dönüşü işin renginin değişmesi çok etkileyicii. Sonra mangaya bakayım dedim de anime de baya cover edilmeyen binlerce olay var. Hangi bölüme baksam hiçbiri animede görmediğim olaylar ve sırası da bizim izlediğimiz şekilde değil. Kafam karıştı. 0 dan mangayı mı okusam emin olamadım.

mangada bitane kucuk kiz katiliyo partiye. cok oldu okuyali hatirlamiyorum tam ama tahmini 200. bolumler civariydi sanirim. o zamana kadar inanilmaz iyi manga.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu manganın hakkı bu animasyon değil ya. İnanılmaz following'i olan böyle bir işe nasıl düzgün animasyon yapılamadı çok merak ediyorum. Dünya kadar sikko source materialı olan animelere ne paralar harcıyolar, koskoca Berserk'e niye bu layık görüldü gerçekten anlam veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...