Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berserk

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

3d plastikliğini kamufle etsin diye çiziyorlar o çizgileri sanırım. kaldırınca daha kötü oluyor. pacing bence iyi. zaten yeni sezon da gelir bu gidişle. salak kamera hareketleri bıraktılar iyi oldu.

clang hakikaten kötü. onu değiştirmemeleri şaka gibi yani. :P
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

nein ilk bu 2016 yapim ile basladim.
olay ne, bizim elemanin amaci ne, angellar kim, o suluk gibi ruh gibi olanlar kim, yumurta ne is, iskeletor ne alaka, yari boynuz nerden cikti
hepsi muallak sdf

98 Serisi 25 bölüm çok şahane ama o kadar zamanın var mı bilmiyorum. O yüzden Golden Arc serisi var 3 bölüm, youtube'da bile izlersin. Onu izlersen bu 12 bölümde bir anlam ifade eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

98' animesi daha geniş işliyor o arc'ı birde 3d shit değil. sadece 3.film'in sonunda bi 15-20dk ek sahne var, birde oraları izlesen yeter.

ama golden arc'ta da skull knight filan var, aslında sırayla ikisini de izlese en iyi olur zamanı varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Xenus said:

98' animesi daha geniş işliyor o arc'ı birde 3d shit değil. sadece 3.film'in sonunda bi 15-20dk ek sahne var, birde oraları izlesen yeter.

ama golden arc'ta da skull knight filan var, aslında sırayla ikisini de izlese en iyi olur zamanı varsa.

abi bahsettiğim kısım orası zaten. golden age arc part 3 filminin son 15-20dksı. gerisi tv serisinde var zaten. kesin konuşmayayım da ben sırayla izlemiştim öyle hatırlıyorum. o etki bence animede daha iyiydi bu arada :P
Sosyal ağlarda paylaş

98 animesi ve o ekol çizimler, hele ing. dublaj varsa hepten sıkıntı yaratıyor bana, ilk izlerken de hoşlaşmamıştım, sonra izleyeyim dedim o zamand hoşlaşmadım

golden arc bu bakımdan daha güzel olduğunu iddia edebilirim, anime ve manga çılgını ve 80/90 tarzı çizimlerin takipçisi değilseniz benim gibi golden arc izlenmesi çok büyük kayıp yaratmaz, ha illa talep edilecekse manga okunsun, çizimler falan güzel takibi yormuyordu diye hatırlıyorum...

birde hikaye gerçekten güzel, seyretmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...