Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. gün haberleri (www.eve-i.com'dan alıntıdır.)

turkuoise

Öne çıkan mesajlar

Eve-i.com freeop kardeşimizin ikinci gün izlenimleri:

Amerikalılar dün oyuna girmeye başladılar. Sunucu yaklaşık olarak 1,500 oyuncuya kadar yükseldi. Bugün ve yarın çok daha fazla oyuncu CDlerini ellerine almış olacaklar. Sanıyorum Almanya'da Cuma günü CD'ler dağıtılacak. Dolayısıyla canlı kullanıma başlangıçtan bu yana en fazla oyuncu bu haftasonu sunuculara yüklenecek. Şu ana kadar gördüğüm performans ciddi anlamda etkileyiciydi. Tamam hala bir kaç hata var fakat bence bu kimseyi durdurmamalı. Newbie gemimi alıp bayağı bir maden kazdım, yetenek geliştirdim, herhangi bir sorunla karşılaşmadan newbie başlangıç sisteminden 16 zıplama ötedeki bir yıldıza gittim. Toplamda 10 saat kadar herhangi bir kilitlenme veya çökme olmadan oynadım. Beta'da oynayanlar neye benzediğini bilemezler ama bu süre boyunca bir tek tane bile özel durum penceresi açılmadı. CCP'ye oyundaki ikinci günümün çok zevkli geçmesinden dolayı şahsi teşekkürlerimi buradan sunuyorum. Ve şirket kanalından izlediğim kadarıyla da büyük çoğunluk bu ikinci günden çok zevk almışlar.[hline]Oracle: Deli Minmatarlının kanlı şirketi. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

vardiyalı falan mı oynuyorsunuz ?
sanki 2. gün bitmiş gibi bir izlenime kapıldım şu yazdıklarından :)[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackice, 08 May 2003 23:04 tarihinde demiş ki:
Allala... Nasıl olur ya? Hiç hata penceresi nasıl çıkmaz yaw...

*!İnanmaz*

Yok yok olmaz...

Hadi hayırlısı, bunun gibi iyi haberleri daha sık bekliyoruz

Hehe, bu acemi arkadaşı tanımayan varsa tanıtayım: büyüyünce benim geminin miçosu olacak. :)

Daha sonra da pilot ehliyetini vereceğiz inşallah.[hline]Oracle: Deli Minmatarlının kanlı şirketi. :-)

[Bu mesaj turkuoise tarafından 08 May 2003 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür oynuyorum , lag yok , ortalama 2500 kisi oluyor oyunda , hata mesajı yok , sirketim Minmatar bölgesinde , rifter ve 2 tane miner 1 aldım gayet güzel maden topluyorum.

Bu arada 1.8 milyona Hoarder(minmatar industrial) ve 750 bin'e rifter (minmatar frigate) üretiyoruz ve satıyoruz.Almak isteyen olursa bi güzellik yaparız , maksat ayagınız alıssın hehe :))[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 11 May 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
2 gündür oynuyorum , lag yok , ortalama 2500 kisi oluyor oyunda , hata mesajı yok , sirketim Minmatar bölgesinde , rifter ve 2 tane miner 1 aldım gayet güzel maden topluyorum.

Bu arada 1.8 milyona Hoarder(minmatar industrial) ve 750 bin'e rifter (minmatar frigate) üretiyoruz ve satıyoruz.Almak isteyen olursa bi güzellik yaparız , maksat ayagınız alıssın hehe :))[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

:D ahaah

[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...