Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ao alıcam yardım.

mega

Öne çıkan mesajlar

Oyunun ücretsiz (beleş) versiyonu, ücretli versiyonu diye bişey yok öncelikle... O indirdiğin oyunun kendisi. Ayrıca başka bi cd almana gerek yok.

O 7 günlük deneme süresi bitiminde oynamaya devam etmek istersen, denemeye başlamak için verdiğin kredi kartı numarandan (7 gün bitiminde) direk 23 günlük daha oynama süresi eklemek üzere ilk başlangıç ücretini çekiyorlar. (19.95 $ dı yanlış hatırlamıyorsam.

Devamındaki her ayda sen iptal ettirmediğin sürece 12.95 $ çekmeye devam ederler. Anarchy nin ücret uygulaması çok pratik yani.

Üstelik şu anda 19.95 verip üye olunca bunun içinde Notum Wars Expansion'ıda Aktif halde almış oluyosun ;)

(Not: Görende Funcom için çalışıyorum sanıcak lol)[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackice, 10 May 2003 15:58 tarihinde demiş ki:
Üstelik şu anda 19.95 verip üye olunca bunun içinde Notum Wars Expansion'ıda Aktif halde almış oluyosun ;)

said:

As some of you may know, some player characters are still flagged as "Notum Wars Enabled" after the 30 day re-evaluation period even though they never upgraded to Notum Wars. During the next patch downtime (projected patch day is Wednesday, May 14th) we will be fixing this issue. This means anyone that has not upgraded to Notum Wars will lose any towers they have placed in the game.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...