Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneler Gunu Ne Alcam Simdi?

_Lancelot_

Öne çıkan mesajlar

said:
nicotinee, 10 May 2003 00:11 tarihinde demiş ki:
Kırmızı Gül , Beyaz Menekşe , Kalp Seklinde Yastik ve Bir BÜYÜK ÖPÜCÜK ver annene[hline]Arqas Staff [GM Nico]
E-Mail:[email protected]

Sevgililer günüyle karıştırdı arkadaş[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Dun bizimm eve posta dan bi reklam gelmiş iste pazar gunu anneler gunu ona bir gumus kolye alsanız fena mı olur felam ben bunu goturdum anneme okudum al o zmn dedi bende wer parasını dedim o da boshgwer o zmn sen bana bi gul alsanda olur dedi bende onun wer parasını o zmn dedim o da bırak tamam alma ben kendime de alabikliorum onnarı sen bana bi opucuk wer yeter dedi :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

BUZDOLABI al ? ÇAMAŞIR MAKİNESİ al ?

salak bir arcelik bayisinin caminda guya promosyon reklam yapiyolar essek kadar stilize dusunce balonlari filan cizmisler "anneler gununde anneme ne alsam" diye.

e arcelik bayiinde gul, terlik olcak degil ya ? camasir makinesi, buzdolabi var, en basit sey kettle onlar bile 200 milyon filan. akila baaaak mantiga bak.

bi kere annesine bunlardan herhangi birini alabilecek duruma gelmis sahis, zaten kendi hayatini kurmus oturmustur, hali vakti yerindedir. kendi kendine o hale gelemeyecegine gore onu okutan ailesi vardir. bir genci okutarak ya da baska sekillerde hallice hale getirebilecek aile de, kendisine camasir makinesi, buzdolabi, kettle alabilecek durumda maddi olanagi olan bir ailedir, cok az istisna vardir.

e bu durumda, anneler gunu sorumlusu sahis, gidip annesine zaten evinde olan camasir makinesini mi alsin, bulasik makinesini mi alsin ?

ha yok eger burada daha genc kesim hedefleniyorsa kafadan sacma, cunku aylik 100-150 milyon harclik alip onu da internet kafeye hedeye hodoya yatiran genc cikip da annesine bulasik makinesi almaz.

burada kafasizlik tabii ki salak arcelik bayiindedir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben tahta bir şamdan aldım.
cicekli bir font bulup yazı bastırdım annem uyanmadan yatagının yanına hediyeyi üstüne de yazıyı koydum

hmm ne alalım diye düsünürseniz bence çiçek alın. şamdanı görmesem ben çiçek alacaktım ama arkadaş hadi birşey alalım diyince ben de bakıp aldım hehe

hiçbir zaman hediye önemli olmaz anneler veya babalar için önemli olan düşünmüş olmanızdır. yani yazabiliyorsanız güzel bir yazı veya şiir bence yeter.

yine de birşey alacağım diyorsanız eğer annenizin sevdigi varsa veya herhangi bir çiçek alın işte :)

ha bence onlar için öpücükte yeter ama belki içiniz rahat etmez birşey almadım diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...