Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nike Freestyle Frizbi Reklamı

Aegean

Öne çıkan mesajlar

futbol reklamındaki müzik bitiriyor beni..
Who do you think you are ? aduhea[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 11 May 2003 11:18 tarihinde demiş ki:
futbol reklamındaki müzik bitiriyor beni..
Who do you think you are ? aduhea[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

i am me
that's who i am
and if there's anybody getting kidded
that's gonna be youuuuu[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

nike ' ın kötü reklamını görmedim ki ben
2 sene önce falan şeyler wardı
roberto carlosun ormanda kale avladığı bi reklam
ronaldonun gene ona benzer bi reklamı
onlarda kaliteyliydi şu secret tournament falanda aşmiş
freestyle basketball da en sevdiim[hline]eeh eytere be!
Sosyal ağlarda paylaş

Oldukça eğlenceli bir reklam olmuşKöpek olayına koptum ama çöp adamın o firavunalrın duvar rezimelrine veriği pozlar gibi şekilelr alarak gidip frizbiyi yakalaması çok iyiydi.En iyi reklamı olmuş bu galiba(TÜrkiye'd neden yayınlanmıyor acaba?Birde basketin farklı bir olayını gördüm.Kanal D de freestyle programında.Çöp adam Sahanın altına dalıp adamı geçio potanın orada betonun içinden fırlayıp smaç basıyor.Denemem lazım onu...)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...