Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 Şampiyonlar Ligi Finali Türkiye'de

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Sinan Erdem, Galatasaray Kulübü Resmi Sitesi'ne yaptığı açıklamada, bugün UEFA Asbaşkanı Şenez Erzik ile yaptığı görüşme sonrasında; 2004-2005 sezonu Şampiyonlar Ligi Finali'nin, Atatürk Olimpiyat Stadı';nda oynanacağını öğrendiğini bildirdi.

Bugün doğum gününü kutlayan Sinan Erdem, 'Bugün aldığım bu müjdeli haber, bana en güzel doğumgünü hediyesi oldu' dedi.

Galatasaray'ın 100. kuruluş yıldönümüne denk gelen 2005 yılında, ülkemizde ilk kez bir Avrupa Kupası Finali organizasyonu düzenlenmiş olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi finali bu sezon Manchester United'ın Old Trafford Stadı'nda oynanacak.

Kaynak

Bilmeyenler için, Atatürk Olimpiyat Stadı önümüzdeki iki sezon için Galatasaray'a kiralanıcak büyük ihtimal, prensipte anlaşıldı.[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 10 May 2003 12:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesin

kombinem olucağı için vede galatasaray büyük ihtimal kendi taraftarlarına kolaylık sağlayacağı için %100 orada olucam her ne pahasına olursa olsun

bide galatasaray'ın oynayıp kazanacağı bir final olması, en büyük mutluluk olur

bu arada eğer bilmeyenler için olimpiyat stadına giden yolların yapımı için istanbul büyükşehir belediyesi çalışmalar başlayacak vede yol sorunu olmayacak, onun dışında hermaç en az 50k kişiyle geçicektir ordaki, birde tabii derbilerde 72k galatasaraylı olucak orada, doldurucak o stadı

inşallah bozuk para yağmuru yaparsınız inönüde de önümüzdeki sezon onu unutmaz galatasaray taraftarı

eh neyse, süper bir final olucak o stadda, galatasarayın 100. yılında olucak vede süper kutlamalarla yapılacak[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

kiralanıcak diye anlaşıldı, imzalanınca sözleşmesi açıklanır maddeleri ozaman görür herkes neyin ne olduğunu

bide konuyu yine galatasaray-şaibetaş diye çevirmeye çalışmayalım

asıl olay türkiyede ilk defa yapılıcak bu süper organizasyonun tanıtımı

said:
blackchaos, 10 May 2003 13:11 tarihinde demiş ki:
Kiralanacak?

2 sezon için gs orada bedava oynayacak!

Gs oranın parasını vermiyor. Ayrıca Sami yenin vergisini hiç vermiyor.
Gsfederasyon futbol takımının bahaneside harika.
Olimpiyat Stadını avrupa ya tanıtıcaklarmış.

Bizde inönü stadını tanıtıcaz. Neden para veriyoruz?[hline]bla bla bla ...

[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

' Wellcome to Hell '

Eğer 2-3k kişi bağırsa avrupa takımları bu stada gelmeye korkar mıydı ?

ayrıca önümüzdeki sezon en büyük kanıtı olur, galatasaray taraftarı o stadı kalan son boşluğuna kadar doldurur, şaibetaş taraftarı geldiğindede yürüyerek gönderir evlerine bütün yolu

72k galatasaray taraftarı 8k da şaibetaş taraftarına izin verilicek önümüzdeki sene, 8k'nın hepsi gelse[ki ancak 2k'sının biryeri yer] 9 katı galatasaraylı olucak

ağızlarını açmaya cesaret edemez, hatta iddia ediyorum o maçtan önce direkt stadımızı kapattırmaya çalışıcak propagandalar yapıcak şaibetaş yönetimi ve yazarları[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

eh beli o yaşlarda okuma yazma bilmiyordun tabii

gazetelerde genelde maçlardan önce ve sonra yok italyan basını, yok hollanda basını, yok ingiltere basını diye ayrımlar yapılır, ordaki gazete haberlerinin resimleri ve türkçe açıklamaları yazar

ha tabii okuma bilen ve gazete okuma alışkanlığı olan insanlar onları okuyup rahatlıkla anlayabilirler, ayrıca efendim bizim taraftarımı dortmund'un stadında sırf 5k kişiyle 65k kişi olan dortmund seyircisinin sesini bastırmıştır[kayıdını bulabilirsen maçın izle, tv'den bile rahatlıkla duyuluyor], yine o yaşlarda tv izleme alışkanlığın olsaydı, rakip futbolcu ve teknik direktörlerinin yorumlarını dinleyebilirdin vs.

avrupalılar türkiye takımlarından bir tek galatasaray'dan korktu, bir tek ali samiyen'den korktu

bunun aksini iddia edenin ya yaşı çok küçüktür hatırlamayacak kadar, ya kendi takımının avrupayla pek alakası olmadığı için takip etmemiştir hiçbir zaman diğer türk takımlarını yada zırvalamaktan başka birşey yapmıyordur[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

nukem ve mephisto, alınmayın ama çok saçma sapan konuşuyorsunuz. biriniz gs ye biriniz bjk ye bok atacam diye düşmediğiniz hal kalmadı.

biraz dikkat edin, eğer bu saçma konuyu hala tartışmak istiyorsanız pmle ya da icq dan mesajlaşarak halledin. kimsenin bu şekilde tepkisini toplamaya hakkınız yok. public bir alan olduğunu unutuyorsunuz sanırım.. bu bir ricadır, lütfen yanlış anlaşılmasın..[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 10 May 2003 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne mesajına alındın, bide senin dediğinden daha sert bir söz mü yazmışım ?

ayrıca neye 'lol' ?

kabullenemiyorsan senin sorunun, birçok insan kabullendi bunu beşiktaşlısıda fenerliside

sen şimdi bana 'beşiktaşlılardan da korkuyorlar' veya 'korktular' mı diyorsun ?

ona 'lol' işte[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

bu ilk olay değil meph. gs ya da bjk ile ilgili açılan her topicte şaibetaş şaibesaray lafını duymaktan bıktım.. eskiden büyük bir zevkle tartışmaları okurdum, şimdi ise her spor bölümüne girdiğimde geriliyorum.

siz burda birbirinize laf soktuğunuzda takımınız şampiyon olmuyor, olan bize yani arada kalanlara oluyor. bu arada blackchaos sen de körüklüyorsun ortamı farkında yada farkında olmadan..[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Samiyende kazanılan maçların[avrupa kupalarındaki] log'unu yazmak isterdim nukem ama gerçekten okadar uzun olurki ne sen okumak istersin nede forum düzeni izin verir buna

ama nebiliim senin gibi bir takım atıp gidiceksek, benim en çok konuşmayı sevdiğim real madrid galibiyetleri var, 2-0'dan 3-2 aldığımız maç falan[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

coldwind;

bu forumların kurulduğu tarihten beri şaibesaray dendi galatasaray'a, ozaman bu rahatsızlığını dile getirseydin belki daha önce önlem alınmış olurdu, ha bu forumda bile şuan alan yetkilisi 'konu dahilinde' diyor ama konunun mantığını kavrayamamışa benziyor

ben uyarımı yapmıştım dağılıyor, dağılmasın diye fakat galatasaray aleyhinde mesajlar atıldığından dolayı cevap verme gereksinimi duydum, o mesajları atanda alan yetkilisi bu arada[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne adamlarsınız
Şampiyonlar ligi finalinin Türkiyede oynanmasından bile
GS nin tribün gücüne konuyu saptırıyorsunuz...

İlla bu konuda konuşucaksanız açın başka topic konuşun..
Konu o stadın GS tarafından kiralanması değil , o stadda şampiyonlar ligi maçı oynanacak olması...

Bıktım bıktık...

Bunca senedir futbol izlerim , arkadaşlar arasında yorumlarım
hiç olaylara bu kadar kinci yaklaşan art niyet arayan her lafında karşı tarafa laf sokmaya çalışan bir muhabbet görmedim yüz yüze yapsanız bu muhabbetleri bu lafları kullanacakmısınız.

Biraz objecktif olun ,
Beşiktaş taraftarı GSden fazla bağırır...
GS Beşiktaşdan başarılı bir takımdır...

itirazı olan ? hala her topicde nedir aynı muhabbet ?

En uzağa kim yapıcak muhabbeti değildir spor ,
şurda tarafsızca oyuncu değerlendirmesi vb konular konuşulcağına ?

Ayrıca nukem sende hakaretlerine dikkat et
bence Ultraslana ettiğin laflarda hakarettir
Kimse kimseye hakaret etmeden konuşmayı beceremiyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bende bence hakaret olmayan ama seni çok rahatsız edicek laflar edebilirim ?
yani kime neye göre hakaret
lucescu demek çok mu zor çingene diyorsunuz ?
yani boyunuz mu uzuyor birilerine laf edince ?
Kimse yapmasın şurda paticike yakışır
seviyeli bir forum ortamı olsun
adam gibi tartışmalar olsun
nedir yani olay ?
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem bu olay ortamı geriyor ?
Sonra birikip forum kalitesini düşürüyor ,
Mantıksız laflar çıkıyor ortaya kimse olaylara objecktif bakamıyor burasıda her girenin gerildiği bir ortama dönüşüyor.
Küçük şeyler çok önemlidir..

Senin hakaret değerlerinle benimkiler farklı olabilir..
Senin rahatsız olmıycağın bir lafdan ben rahatsız olabilirim..
yanlış anlama belki bunun yaşlada alakası vardır bunu sen küçüksün tarzında sölemiyorum insanlar büyüdükçe değer yargıları değişir..

kendimden örnek verirsek eskiden icqda dop top gibi merhabaları normal karşılar hatta bende yapardım şaka gibi gelirdi bunlar bana bundan 2 sene önce şimdi ters geliyor bana hoşlanmıyorum , demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir , insanların hakaret sayıcağı rahatsız olucağı şeyler farklıdır zamanlada değişir..
Sosyal ağlarda paylaş

Mephin dediğine uyayım dedim. Ama konu değişmiş :)

Meph Gs o stada kira ödemeyecek. Ayrıca Beşiktaş tüm vergilerini ödedi Gs ve Fb nin hala vergilerinden tek kuruş vermediler.
Gs Ali Sami yenin vergisinide ödemiyor.

Siz o olimpiyat stadını doldurun. Helal olsun. Ama Welcome to Hell olayına güldüm.
Sadece bir soru.

Gs-bjk maçında İbonun golünden sonraki 10dk tezahurat yapan taraftar hangi takımın taraftarıydı?
Olmadı öyle birşey deme.
Ben o maçtaydım. Ben hayatımda en fazla orda bağırdım bi maçta. Islık bile çalamadı gs taraftarı.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...