Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablonet

Norton_Antor

Öne çıkan mesajlar

bulunduğum bölgede dsl hizmeti verilmediği için dsl alamıyorum bari bir kablo olayına gireyim diyorum.kablonet'in aylık komple masrafı nedir?b ir de telekom çok boşladı kabloyu dandik oldu falan diyorlar.durum nedir anlatırmısınız? burada çok yavaş olacağını sanmıyorum çünkü çok fazla internet kullanıcısı yok yığılma olmaz.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

Aramaya kablonet yazsaydın bu bılgılere ulasacagını tahmın edıyorum fekat yınede yazayım.

kablo dandık oldu dıye bısey yok gayet normal vede guzel.
Aylık masrafları 64kbe en son 65 kaattı toplam birazını ttnete bırazınıda kablonete oduyorsun ıste.

Tabi 64kb aldıgın zaman 128kb hızmetyı verıylıyor otomatıkman.

Yanlız gecenlerde bı topıc acılmıstı kablonete olan destek hızmet bedelını odemenıze bır sure gerek yoktur dıye. Bu sureyı 2 ay olarak hesab edersen 2 ay 128kb cable a 36 mılyon odemek oldukca karlı.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

kablonet aslında dandik değil de başındaki hödük
telekomda zaten artık adsl e yatırım yapıyo

adsl müdürü canavar gibi çalışırken kablo yattı
daha istanbulun bazı büyük semtlerinde bile kablonet yok iken bizim köye bile adsl geldi tamam telefon hattını kullanıyo alt yapısı daha kolay belki ama hiç çalışmazmı adamlar

zaten bu ivmeyle giderse 3 sene sonra piyasa adsl in olucak,adsl üzerinden televizyon hizmeti bile vermeyi düşünüyolar niyetleri bozuk kabloyu gömecem hiç çalışmadılar diyo adsl müdürü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...