Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Uye..hmm aslinda pek yeni degil :)

Darkdaemo

Öne çıkan mesajlar

Slmlar,
Ben yaklasik 2 senedir DAOC oynuyorum, yani sanirim 2001 araligindan beri ama ilk defa bu siteyi kesfettim. DAOC oynayan turklerin oldugu gormek cok guzel... Sanirim UO da oldugu gibi Karakedi DAOC uda TR ye tanitma gorevini ustlenmis:).. neyse sorusu olan arklar varsa her konuda yardimci olabilirim. Hemen hemen her class ve realmi oynadim 2.5 senede ve suan da MLF oynuorum. Eger MLF de oynayan turkler varsa PLZ reply so we can met :)[hline]Darkdaemonious XXII--MLF--50 Nightshade
Daemonious--MLF--50 Warden
Daemonious--Andred--50 Champion
Bolbot--MLF--50 Nurture Druid

P.S: Her hangi bir USA serverinda Turk guildi var mi?

[Bu mesaj Darkdaemo tarafından 09 May 2003 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aramıza hoşgeldin..

USA de oynayan pekçok türk var, tam olarak türk guild'i olmasa bile Huns var Kay Albion'da.. Onlar detaylı bilgileri verirler..

Yardımın dokunacağını tahmin ettiğin her konuda bana pm atabilirsin, sitenin içeriğine katkıda bulunabilecek herkese kapımız açık..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar dostum aramıza hoşgeldin.
Çoğumuz U.S. Albion Kay'deyiz. MLF'ye gelebilirim daha midlerle veya hiblerle oynama şansım olmadı. RvR deki başarım için tüm charları görünüşünlerinden tanımam gerekli. Bunun için mid ve hibde oynamam şart. Hib olarak MLF ye gelebilirim. Bana Hib konusunda yardımcı olabilirsen sevinirim. Kay'a gelirsen bi 50'de burda yaparsın :)
Deneyimlerini paylaşmak ümidi ile...
Tekrar hoşgeldin.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 42)
Sosyal ağlarda paylaş

After,
eger mlf hib e gelirsen ki ben ordayim sana her konuda yardimci olabilirim. Gerek para gerek alet edavat ya da power level. Hatta eger bu yakinlarda gelirsen kenime bi bot pl liyorum sana da yardimci olabilirim:)[hline]Darkdaemonious XXII--MLF--50 Nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

hehe hic sorun degil pl ama yeni sistem gelene kdr beklemek zorundayim tabi sen de:).. ama cidden system geldiginde buraya msg atarim iki uc gune gelmesi lazim.. beni Daemonius olarak bulabilirsin ya da Darkdaemonius..

Evt bira gec kesfettim aslinda bi ara dolasiyodum Cherald i ole sanirim The Huns i gordum aam hic aklima Hunlar gelmedi :)[hline]Darkdaemonious XXII--MLF--50 Nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum Kultigin adında bi enchanter açtım. Level 2 oldu :)
Aynı anda girip seninle nasıl temasa geçebilirim. Ben günün birçok saati Kay dayım. Ya Sungur olarak, ya necrocks ya da Olcayto isimleri altındaki charlarda. Bana ulaşman zor olmaz :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 42)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...