Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik şubesi

Karasakal

Öne çıkan mesajlar

Abi benim kilo boy arasında 32 fark vardı ya, net obezdim, ondan yani. Hatta allahtan hastanedeki doktor iyiydi de, "eğer askere gidiyo olsaydın seni göndermezdim de tecil ettiriyosun diye seni fazla uğraştırmayacam tam sınırın altında yazcam kilonu, 2 sene sonra geldiğinde kilo vermiş ol" deyip "obezite dolayısı ile komando olamaz" yazdı kağıda.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Evet ole hastanede bi isin varsa cok guzel oluyo. Haskoy nere blmiyorumda Ildeniz "Gataya sevkederlerse ki yedek subay adayiysan oray aediyolar zaten bi sonaki gun gtmek zorundasin sabahtan gitmessen bitmiyo isin ordaki.

istanbul hasköy lan halicin sonundaki köprünün dibi işte, beyoğlu askerlik şubesi orada işte

kasımpaşalıyım eli maşalıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Beyler ben de yarın kısmetse şubeye gidip aralık döneminde gitmek için işlemleri yaptırıcam. Adalar şubesi boş oluyormuş oraya gideceğim, başka ilçeden gidip adalar şubesinde yaptırabiliyor muyuz? Ekşi'de 2008 tarihli bir entryde sadece adalılara hizmet veriyor fln demiş. Kıllandım
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim ikametgah etilerde, kutuk de beyoglu olması lazim.
en kısa zamanda gidip tecil ettirmek veya muafiyeti belli etmek istiyorum.
nası yapmalı nereye gitmeliyim?
tanıdık lazım mı.
hastane sevki için falan tanıdık doktor lazım mı?
7şer miyop, 1.5ar astigmat var, toplam bozukluk askeri hesaba göre 15.5, muafiyet sınırı 14
Sosyal ağlarda paylaş

Xtreme_Chill said:

@Tru

eğer önümüzdeki aralık döneminden bahsediyorsan rüyanda gör arkadaş. ben geçen hafta çok uğraştım da olmuyor. baya ilerki aylara atıyorlar. celp dönemi filan hak getire anında koymak. 2011 de gidersin sen.

Xtreme, nasıl almıyorlar? Ne dediler sana? Ben 2 hafta önce tecil bozdum, bugun askerlik şubeye gidip erken sevk dilekçesi vermek istedim. TC Kimlik No'dan baktı memur. Sen zaten Aralık 2010'a tabi görünüyorsun, erken sevk dilekçesine gerek yok dedi. Kasım'ın ilk haftası gidip gitmeyeceğin belli olur dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Griswold said:

1.85 küsüre 58 kiloysanız alıyorlar mı askere? Meraktan soruyorum.

Alabilirler...kesin bir şey söylemek hata olur.Benim bir arkadaşımı kilo boy uyuşmazlığı olmasına rağmen almışlardı,196 boy 61 mi neydi kilosuda.

ölmüş senin arkadaşın abi o ne 61 kilo ne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...