Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heirloom hakkında 1-2 soru

Absolut

Öne çıkan mesajlar

michia yapıp geri veriyorlar karakterini yada michiiiiiiia gibi

micha said:

Benim aklıma çılgın bir fikir geldi . Büyük bir kumar oynamak gerekiyor.Sizede sunayım dedim.

Örnek ;
İstemediğim (şimdi);

Sunucu: Dunemaul Karakter : micha

İstenilen (sonra);

Sunucu: Deathwing Karakter: micha

Öncelikle Dunemaul'da transfer etmek istediğimiz karakteri siliyoruz.Evet evet siliyoruz.Gitti emekler.
Sonra Blizzard çalışanlarına güzelce bir mail döşüyoruz.Account'ım hacklenmiştir bla bla şeklinde.

İstemediğim (şimdi) sunucuda farklı bir account üzerinden bir arkadaşıma micha adında karakter açtırıyorum ve hemen level 15 civarına çekmesini sağlıyorum.
Karakter ismi mevcut olduğu için başka isimde karakter yaratma durumu olacaktır.Bununla beraber verebilecekse karakterin Deathwing'de aynı isimde olmasını rica ediyoruz.

Çılgınca ama sonuçta loglara bakıldıgında o karakterin mevcut oldugunu ve o karakterin geri verilme durumununda kesinle ve kesinlikle olacağı adamlarla yapılan anlaşmada yazılı.

Biraz saçma oldu ama riske göze alırım denilen bir charda denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Abi ben bi kere denedim onu almayı. Karakteri suyun hemen dibine koyup bütün buffları hazırladım, 1-2dk kala kalkıp tuvalete gittim. Geri geldim, oturdum koltuğa, vakit geldi, 5-10 defa salladım, sonra oturma şeklimi değiştiriyim diye bi kalkıp tekrar oturuyodum ki aşağıda adamın birinin aldığını yazdı.
Bi daha da denemedim sdkjfsdfjk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...