Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IEM Türkiye Elemesini Kim Kazanır Anket ve Analiz

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

sugosu alir.zerg in şu anda şansı yok zaten.sugosu sc1 altyapısı ile bu turnuvayi kazanir.görüyorum sc1 ciktiği günki gibi OP ırka kayma var.terran mikinden gecilmiyor ortalık.macro su kontrolu en kolay ırk yapmişlar.ne vod izlemesinden ne replay izlemesinden zevk almaz oldu millet.tüm battle lar mmm ball lari nasil counter ederiz tarzında geciyor.hatta tvt de bile viking tanktan vazgecip mmm balls yapmaya başlamişlar.tvz zaten reaper abartmasi hala hakim.blizzard ne zaman bir unit i op yapsa tüm oyuncular cıvıtıncaya kadar onu kullaniyor.muradurs ve reapers buna örnek.idra nin dediği gibi "benim kendime saygım var o yüzden terran oynamiyorum". oymak beyi sizde güzel yorumlar yapmişiniz.turnuvalarda genellikle cheeze az görürüz.cunku insanlar oyunlarini yaratıcılıklariyla riske atmak istemezler.zerg ve toss oyuncularina bol şanslar.(not oymak beyi blizzard tam sana göre unit yapmiş voidray passat dedimi go)
Sosyal ağlarda paylaş

ssregitoss said:

sugosu alir.zerg in şu anda şansı yok zaten.sugosu sc1 altyapısı ile bu turnuvayi kazanir.görüyorum sc1 ciktiği günki gibi OP ırka kayma var.terran mikinden gecilmiyor ortalık.macro su kontrolu en kolay ırk yapmişlar.ne vod izlemesinden ne replay izlemesinden zevk almaz oldu millet.tüm battle lar mmm ball lari nasil counter ederiz tarzında geciyor.hatta tvt de bile viking tanktan vazgecip mmm balls yapmaya başlamişlar.tvz zaten reaper abartmasi hala hakim.blizzard ne zaman bir unit i op yapsa tüm oyuncular cıvıtıncaya kadar onu kullaniyor.muradurs ve reapers buna örnek.idra nin dediği gibi "benim kendime saygım var o yüzden terran oynamiyorum". oymak beyi sizde güzel yorumlar yapmişiniz.turnuvalarda genellikle cheeze az görürüz.cunku insanlar oyunlarini yaratıcılıklariyla riske atmak istemezler.zerg ve toss oyuncularina bol şanslar.(not oymak beyi blizzard tam sana göre unit yapmiş voidray passat dedimi go)

Fail.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlıktaki oylamada en az oy alanların en iyi başarıyı göstermesi milletin oyunculardan nasıl bihaber olduunu gösterior hehe, ben darvin dedim yüzümü kara çıkartmadı neyseki, tek problem harrisin 28 yıl önce dünyaya gelmiş olmasıydı. Birde turnuva bittikten sonra bile hala oyunu fevax'a atan arkadaşın bağlılığıysa gözlerimi yaşarttı :>
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
huun said:

arkadaşlar hepinizi vendetta hayran kulübümüze üye olmaya davet ediyorum. kendisi bu topraklarda yetişmiş tek gerçek profesyonel e-spor oyuncusudur.

bugüne kadar scII'ye getirdiği anlayış ve taktikler, sağda solda gosu diye izlediğiniz nicelerine ilham kaynağı olmuştur.

kıvrak zekası, üstün karakteri ile bizleri kendisine hayran bırakan bu arkadaşımıza, türk starcraft camiasını dünyada en iyi şekilde temsil ettiği için en azından hayran kulübüne üye olarak teşekkür edelim lütfen.

unutmayın! bunu, ona borçluyuz.

http://www.facebook.com/group.php?gid=128105793880260&v=app_2344061033&ref=ts#!/group.php?gid=128105793880260&v=wall&ref=ts

ahaha google'a oyman yazın lütfen çok fena şeyler çıkıo su yüzüne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...