Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] Yeni Server

axedice

Öne çıkan mesajlar

Fear da Ebonlore HR nin işini bitirdikten sonra pek bişey kalmadı. Ne Shrubbery nede Vegas fazla dayanamaz, bi süre sonra server tamamen EL kontrolüne geçer. Ben server değiştirmeye düşünüyorum. Diğer serverlardan oynadığınız, bildiğiniz var mı?
Bu sefer daha organize olalım. Bir iki beta tester dışında herkes oyuna yeni başladığından fazla birşey yapamadık. Var mı bir önerisi olan?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Fear dan sonra Chaos da da turk populasyonu var..

Ama ilerde serverlar arası gateler açılacakmış o zamanda ebonlore un diğer serverları ele geçirme ihtimali olabilir..

veya CCR işe el atıp EL 'un sub guild lerini ayaklandırıp iç savaşta çıkarttırabilir. :)[hline]Life is Just a Game

Avaturk Gaming Comunity
www.avaturk.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla interserver travela daha çok var, WP nin zaten başı login serverlarla dertte. Bide bununla uğraşmak istemezler. Yinede şu anki halleriyle pek başarılı olabileceklerini sanmıyorum. Özellikle feardan ayrılma olayı artarsa 600 kişilik serverla 2k ya yakın üyesi olan guildlere karşı şansları olmaz. Hatta denilene göre başka bi serverdaki bi guild in EL de casusu varmış. Bu ne kadar doğrudur bilemem ama beta da başlayan düşmanlık almış yürümüş.

Bu arada bu geceki kuşatmanın başını birisi anlatabilir mi? Önce sb.exe sonra login sorunu yüzünden kaçırdım. Thor aldıysan bi iki ss koy bari, bi arada recording i indirir izleriz.
Yanlız şu bi gerçek, yönetim oyunda çok önemli. Başı kesik tavuklar gibi en fazla 10luk gruplar halinde 1vs2 olsa bile savaş kazanılmıyor ve EL komuta işini iyi biliyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bugün yeni char açtım Calder de başladım lvl işini halledince direk ebonlore a üye olurum diye ve sağolsun migty_thor (battal ebonlore) baya yardimci oldu. Surlari yikarken ara sira mesaj atarak yol gostericilik yapti.. :)

Ama 2 tane sorunum var çözemedim bilen varsa yardımcı olsun lütfen..

1. Bir gruptan çıkınca veya baka bir gruba geçince "You are removed from group" diye bir mesaj çıkıyor okey e basınca kaybolmuyor illa oyundan çıkıp girmem gerekiyor bunun nedenini anlamadim..

2. Interface i nasil kendime gore ayarlarim.. mesela buyuleri teker teker ekranin istedigim kosesine veya istedigim bir penceriyi istedigim yere nasil gotururum..

cek gotur ile olmuyor cok denedim :)[hline]Life is Just a Game

Avaturk Gaming Comunity
www.avaturk.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
guru, 26 April 2003 05:13 tarihinde demiş ki:

1. Bir gruptan çıkınca veya baka bir gruba geçince "You are removed from group" diye bir mesaj çıkıyor okey e basınca kaybolmuyor illa oyundan çıkıp girmem gerekiyor bunun nedenini anlamadim..

igrenc bi bug
bulana kadar gobegim catladi
ctrl + left click yaparsan kucuk bi menu cikar
ordan destroy deyince menuden kurtulabilirsin[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
guru, 26 April 2003 05:13 tarihinde demiş ki:
2. Interface i nasil kendime gore ayarlarim.. mesela buyuleri teker teker ekranin istedigim kosesine veya istedigim bir penceriyi istedigim yere nasil gotururum..

buyuleri power menusunden teker teker basili tutarak ekrana koyabilirsin, ekrana koyduktan sonra yerini degistirmek istersen shift + left click'e basili tutman gerekli
ayni sey menuler icinde gecerli[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

nereye giderseniz gidin birisi o server ı yönetiyo olacak fear da oynamayın başka yere gidin birinde dht le birinde cos lar birinde hos la karşılacaksınız dünyanın düzeni bu.Asıl şuan en eylenceli server fear tabi bunu anlamak için biraz oyunu takip etmek lazım şuan kimse fear da ayakta kalamamasının sebebi el güçlü olması değil kusursuz bir hiyerarşiye sahip olması yıkılanların birleşmesini bekliyecez artık el vs server daha eylenceli olacak[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ebonlore un merkezi Ebonlore City, Ebonlore şu an kendilerine rakip tüm guild leri yıkıyor ve böylece world üzerinde şehir kurulabilecek alanları temizliyor ve genelde yani şimdiye kadar yıktığı şehirlere kuralan tüm guildler Ebonlore un subguild i oldu. Ebonlore un ufak üstleri diyebiliriz bunlara :)[hline]Life is Just a Game

Avaturk Gaming Comunity
www.avaturk.com

Lvl 33 Elf Wizard (Shadowbane)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...