Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daireyi hayat kadini kiralarsa ...

di

Öne çıkan mesajlar

di said:

Chemical said:

hani elinde delil de yok kadının bişey yaptığına yönelik, çöpçatanlık yapıyor bile olabilir, pipim kalkmıyor diyenlerin kurşun döktürdüğü bi yer bile olabilir yani

diyosun ki ben evden atmak istiyorum komşular şöle şöle dedi ama yasal süreci de takip etmek istemiyorum gitsin sadece 3 ay boşta kalmasını istemiyorum vs

e ben de diyorum ki önce uyarmayı denediniz mi, başına ne geliceğini biliyorsa bulur kadın yolunu

Abi duzgunce bi kere okusan bastan anlayacaksin zaten durumu.

Kadinin tipinden killanmistim zaten. Kim ne derse desin kimin ne mal oldugu tipinden belli oluyor az cok.

Ustune sikayetler aldik, emlakciyi aradik -zira adamin arkadasiydi bu kisi sozde- uyardik, kesinlikle yok oyle birsey, bakicam halledicem diye taahhut aldik ama emlakci bu. Yalan oldugu belliydi yani.

Evi kiraya verme ve maddi konularda zor duruma dusuldugunden geldi olay buraya kadar.

kiraya verirken görmedinizmi madem tipini
ona göre muamele yapılcaksa o zaman yapsaydınız
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

tipi nasıldı ki?
merak ettim, ciddi soruyorum.

bu arada hukuki işlem başlatırsan süreç uzar bence orta yolu bulmayı deneyin, bi kiracımızla mahkemeliğiz kaç aydır adam çıkmıyor kira da aksıyor.

önce bir konuşun bence güzelce.
tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır =P

Hani oturup tarif etmek zor fakat genel olarak karsimdaki insanlar hakkinda genel bir dusuncem oluyor ve buyuk ihtimalle de dogru cikiyor. Her insan icin olan birsey de degil, kimisinde oluyor kimisinde olmuyor.

Bu kisinin konusmasindan, davranislarindan, saga sola bakmasindan, emlakcil ile sozde samimi konusmalardan ama zerre samimiyet icermeyen ses tonundan, hatunun giyiminden, oturusundan vesaire hepsinden cikardigim bir sonuctu bu.

Daha gorustugum ilk gun de ben pek sevmedim hatunu demistim, pek de haksiz cikmadim.
Sosyal ağlarda paylaş

trolluyor musunuz anlamıyorumda, bu ciddi bir sorun yani.
kadını cıkardılar baska bır kadın geldı bu olaydan haberı yok
hala erkekler gelıyor kapısına o kadında 1 gün durmaz orda cıkar gıder.

duyulursa zaten oyle kolay kolay kiraya veremezler birdaha

aynı zamanda kiracılar için bile dert yani karısamazsın özel hayatına tamamda sonuc olarak yasal olmayan bırsey o.

benımde evımın ust katında 2 tane ogrencı kız kalıyordu. Biri sevgilisiyle sabah akşam sevişiyordu. Tamda benım odamın üstü çığlıklar bir süre sonra rahatsız ediyordu yani.

diğer evimdede üst kattakı adam karısını her gun dovuyordu o da rahatsız edıyordu. Adamı çıkıp dövcektim en sonunda. Arkadasım tuttu, yönetime indim söyledim herkes sikayetcıymıs gıdıp konusuldu edıldı sonra boşandılar sanırsam zaten.

demek istedğimi yazmayı unutmusum , bunlar rahatsız diyorsa benı aılelerı haylı haylı eder bırde apartmana hergun degısık degısık adamların gırmesı , kucuk kızları vardır falan fılan tekin birşey degıl yanı

kendı ımkanlarıyla halledemezlerse bu işi halletmek zaten ev sahibine dusen bırsey
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer çok eminsen hayat kadını olduğuna ihbar edebilirsin, ama değilse yaptığın iftiraya girebilir ve sana dava açabilir o kadın.

Eğer kirasını düzenli veriyorsa bence yapabileceğin en mantıklı şey kadını arayıp tavır yapmadan ve yargılamadan net bir şekilde komşulardan gelen şikayetleri iletmektir.

Rahatsızlıklar devam ederse bırak komşular şikayet etsin. Elalemin lafıyla iftira riskine girmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yea bunu bu yaz hukuk dersinde görmüştük,
sen kira sözleşmesi ile evin bilmem ne haklarını kadına verion ama sonuçta orada her gece başka birini alıyorsa, bu apaçık fuhuştur ve ahlak dışı olduğundan sözleşmenin iptalini isteyebilirsin,
öyle bişiydi işte.

-çık evimden pis kadın,
-çıkmam kapı gibi sözleşmem var,
-ahlaksızlık yapıon o sözleşme iptal bir kerem, hıh.

diyebiliyorsun diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayat kadini bile olsa her aksam birini almasi komsu abartmasi direk

2 kere yanlis zil calinmistir, 3 kere giren cikan gorup yaymistir sonra, zaten namus bekciligine bayilir bizim millet

annem sehirdisinda, evde yanlizim bir gece amcamlara yemege gittim aksam 1 demi ne dondum, ertesi gun kadikoye indim erkenden, aksam geldim paketleri biraktim burgera gittim dondugumde karsidaki dingil adam cevirdi

-zili caldi hebele teyzen, niye acmiyorsun!!1

-disardaydim

-ben gordum seni simdi, yeni gittin sahile butun gun acmadin kapilari

-kadikoydeydim sabah

-saat kacta ciktin?

-sorguyami cekiyorsun beni?

-haaa yok yok merak etti hebeley teyzen hadi iyi aksamlar

karisida anneme sey demis "ne zaman gitsem kapiyi acmiyor, icerden ses seda yok"

yemin ederim turk insani gerizekali

daha oncede kopegi yeni almisiz eve, annem sokaga gitti ben evde oturuyorum ama benim evde oldugumu bilmiyor asagidakiler, annem dondugunde kopek havladimi dedi "uuuuuuuu kiyameti kopardi, cok gurultu yapiyor olmazk icanim boyle" dediler, ciktim geldim evdeydim ben nerde gurultu yapti, postaci geldi bi ona bagirdi sustu dedim bok gibi kaldilar

1 kere nisanlisini getirse kadin, bir kere arkadasi gelse 2-3 kerede yanlis zil calsalar HER GUN EVE ADAM ATIYOR, FAKING OROSPULARR FFS!!!1111 olur bu denyoland de
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

hayat kadini bile olsa her aksam birini almasi komsu abartmasi direk

2 kere yanlis zil calinmistir, 3 kere giren cikan gorup yaymistir sonra, zaten namus bekciligine bayilir bizim millet

annem sehirdisinda, evde yanlizim bir gece amcamlara yemege gittim aksam 1 demi ne dondum, ertesi gun kadikoye indim erkenden, aksam geldim paketleri biraktim burgera gittim dondugumde karsidaki dingil adam cevirdi

-zili caldi hebele teyzen, niye acmiyorsun!!1

-disardaydim

-ben gordum seni simdi, yeni gittin sahile butun gun acmadin kapilari

-kadikoydeydim sabah

-saat kacta ciktin?

-sorguyami cekiyorsun beni?

-haaa yok yok merak etti hebeley teyzen hadi iyi aksamlar

karisida anneme sey demis "ne zaman gitsem kapiyi acmiyor, icerden ses seda yok"

yemin ederim turk insani gerizekali

daha oncede kopegi yeni almisiz eve, annem sokaga gitti ben evde oturuyorum ama benim evde oldugumu bilmiyor asagidakiler, annem dondugunde kopek havladimi dedi "uuuuuuuu kiyameti kopardi, cok gurultu yapiyor olmazk icanim boyle" dediler, ciktim geldim evdeydim ben nerde gurultu yapti, postaci geldi bi ona bagirdi sustu dedim bok gibi kaldilar

1 kere nisanlisini getirse kadin, bir kere arkadasi gelse 2-3 kerede yanlis zil calsalar HER GUN EVE ADAM ATIYOR, FAKING OROSPULARR FFS!!!1111 olur bu denyoland de

viktor reyis... abi valla bunların bir benzerini yazacaktım bana birşey kalmamış.

di,

komşuların lafıyla iş yapma gerçekten. eğer o kadın beklediğin gibi birisi çıkmazsa çok kötü rezil olursun. sizlerle ilgili gürültü yaptığınıza dair sürekli şikayet geliyor biraz konuşmak istiyorum diyip kontrol etmeye git evi. eve girdiğinde herşey belli olur zaten, tavana mor ışık tutmana gerek yok.(:P)

bizde ailecek kiracı dertleri ile uğraşıyoruz, adam ayın 5. de yatıracağı parayı 10 undan önce yatırmıyor, en son aradığımızda adam abi ayağının altını öpeyim dedi inanabiliyomusunuz :D

neyse karar senin, eline para geçtikten sonra bırak isterse timsah dansı yaptırsın dicem ama hangi ahlak sahibi bir emlakçı orası eskiden kerane idi gitmeyin diyip kiralattırmaz benim aklıma pek yatmadı açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yanlis anlamak icin caba gosteriyorsun resmen.

Isteyen istedigini yapar lakin her gun farkli KISILERLE yatip kalkmak orospuluk oluyor. Evi genelevin minyatur sekline cevirmek oluyor.

Her gun baska birine veren arkadaslariniz, tanidiklariniz mi var ki bu kadar tepki gosteriyorsunuz anlamiyorum ki ?

Kaldi ki normal birsey degil. Hic bir insan icin degil. Libidosu en yuksek birey bile haftada bir iki gun ara verir ki hepsi farkli kisiler olmaz. Bu isin bir de duygusal yonu var.

Olayin bariz oldugu da ortada. Bosuna satasiyorsunuz, bosuna acik ariyorsunuz.

Sevişmek senin için vermek olabilir, düzgün insanlar için değil.

Genelev değil de genelevin minyatür şekli? Kariyerine İran'da devam etmeyi düşündün mü hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

Durum her zaman Viktor'un dedigi gibi olmuyor. Yani az cok taniyorsunuz beni de, oyle bir anda galyana gelip "vay orospu" diyecek bir adam da degilim. Ispatlamak adina sikayetci olan yan komsuya gidip kapisina kamera bile yerlestiririm esasen.

Kadina ulasilmiyor, emlakci telefonlara cikmiyor bu arada. Bir iki gunluk bir olay da degil ulasilamama olayi. Kalkip Halkali'ya kadar gidecegim mecburen.

Ne yapip ne yapamayacagimi merak ettigimden actim konuyu da.

Kadinla konusurken ona gore konustuk, sorun istemiyoruz, bunlari hos gormuyoruz diye. Sozlu onay aldik ona gore kiraya verdik. Hani olaylar boyle cikarsa, hatun para karsiligi fuhus yapiyorsa emekli, kocasi felcli oldugundan calisamayan, kucuk cocugunu 800-900 liralik emekli maasiyla okutmaya bir kadinin cebinde olmayan depozitoyu alip kiraciya vermedigime zerre kadar yanmam esasen. Sen gasp de, ben bozulan anlasma bedeli diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

di said:

Yanlis anlamak icin caba gosteriyorsun resmen.

Isteyen istedigini yapar lakin her gun farkli KISILERLE yatip kalkmak orospuluk oluyor. Evi genelevin minyatur sekline cevirmek oluyor.

Her gun baska birine veren arkadaslariniz, tanidiklariniz mi var ki bu kadar tepki gosteriyorsunuz anlamiyorum ki ?

Kaldi ki normal birsey degil. Hic bir insan icin degil. Libidosu en yuksek birey bile haftada bir iki gun ara verir ki hepsi farkli kisiler olmaz. Bu isin bir de duygusal yonu var.

Olayin bariz oldugu da ortada. Bosuna satasiyorsunuz, bosuna acik ariyorsunuz.

Sevişmek senin için vermek olabilir, düzgün insanlar için değil.

Genelev değil de genelevin minyatür şekli? Kariyerine İran'da devam etmeyi düşündün mü hiç?

Isine gelen yeri bold yap, gerisini birak. Peki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...