Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buffy

Ceday

Öne çıkan mesajlar

Cedi sakın vaktini boşa harcama.. git angel mangel izle.. Buffy boka sardı resmen. Willowu lezbiyen yaptılar.. Pc/Deamon/human karışımı bi yaratık geldi falan aman ha.. geçen gözüm çarptı bi bakiim dedim.. iice sux olmuş[hline]Take No Prisoners!!
Sosyal ağlarda paylaş

bi avantaj olabilir tabi bu :) ama sacmaladılar işte sorun bu.. gerci bi vampir dizisi zaten yeterince sacma gibi yorumlar gelebilir de ben Vampir falan var diye izliodum açıkcası yani anlatamıyorum kendimi ama.. yorgunum sanırım.
Kısacası artık sevmiyorum[hline]Take No Prisoners!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de Buffy gitgide şaçmalamaya başlıyor. Angel ise şaçmalamaya başlamış bir diziden kopan bir kadro ile yapılmış yeni bir dizi. Tamam izlenebiliyor güzel zaman geçirtiyor ama vampirler artık gündüz bile dolaşabilir bir hal aldılar ve bu kadar da vampirlerin boku çıkarılmaz ki...

[Bu mesaj karakedi tarafından 21 Ocak 2003 10:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bneim anlamadıgıım neden vampirler güneşe cıkamasın ki?

malum teknoloji gelişti artık, mesela eskiden insanlarda uçamazdı ama şuan maşallagı war insanoglunun fırıl fırıl gökyüzünde dolanıyor.

vampirlerde bi adet güneş kremi alamayacak kadar salak mı? blade1 de vardı sanırım adam iyice giyiniyor yüzünede bi güneşl gözlügü ve bolca güneş kremi sürüp dışarı cıkıyor oluyor bitiyor süper işte :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Ede öle güneçte gezen her an her yerde olan vampir bizim vampir tanımımıza uymuyor...
Genel olarak mesela ben kendim izlediğim filmlerde Frpdeki vampiri baz alırım hep
ehe vampir diyince aklıma o gelir çünkü eh o zamanda garip olabiliyor...
Bu arada Blade template buldum :P
Denizens of Darkness İsimli Ravenloft kitabında
Gündüz gezen :=)
Babası vampir annesi insan
Dhalmirdi galiba ismi super ötesi bişi...
Saırsam kitap yeni çıktı çok olmadı blade özenerek hazırlanmış bir tür...
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirle Görüşme.
Olay budur.

Angel ve Buffy zevkli iki dizi.

Angel'ı genellikle daha korkutucu buluyorum. Buffy ise daha şirin ve egzotik bir dizi. Ama en iyisi Millenium izlemek tabii. Ya da X-files....

Buffy yaparlerken Interview with the vampire'dan etkilenselerdi nolurdu sanki[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevip de susuyorsan ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere Türkiye'de şüphesiz en çok izlenen yabancı dizilerden, en başta gelenlerden biri Buffy..4. sezon en kotulerden olarak değerlendirilir hep, onun için insanların bu tepkisi normal.Yalnız bu haftaki yoko factor ve omuzdeki haftaki prımeval bolumler gercekten cok ıyı.Yanı Buffy eski benliğine kavuşuyor diyeblirim.Angel la zaten paralel şu aralar.3 hafta sonra da bitiyor.Umarım 5. sezon yayınlanır.

4.sezona kadar elınde olan arkadasa tavsıyem hepsını uygun zamanlarında ızlesın.Sanıyorum yaz ayında 4. sezonun tamamını cnbc e verecektır ve eylul ekım gıbı 5. sezon başlar.
Saygılar[hline]Hiç hata yapmamış insan, yeni bir şey denememiştir
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam ki bölümünü izlediniz mi arkadaşlar eheh angel geldi riley i sopaladı yani sopalamak gibi bişi oldu abarmışlar ya vampire insandan sopa yiyor.. :(

angel adamım ya bu kadar buffy falan tız yani neden izliyorum derseniz ara sıra diziler arasında paslaşmalar oluyorda onları kaçırmamak için :-p[hline][i]Experience My Dead Side
KinGpiN

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...