Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayıptır Beyler !

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

kuralları çok iyi bildiğini sanıp, millete ders öğretmeyenlere çalışanlara kapak olması için;

Ateş Ünal Erzen-09.05.2003-Star

Ayıptır Beyler !

Galatasaray-Adana maçında hakemin yaptırdığı 3 ve 4 nolu anonstan sonra Galatasaray sahası kapatılsın diye her türlü baskıyı yaptınız. Sokaklarda yürüdünüz, medyayı kullandınız. Ayıptır beyler! Açın bir kere PFDK'nın ceza maddelerini okuyun.

Sahanın kesin kapatılması 1 ve 2 nolu anonsla olur. 3 ve 4 nolu anonslar eğer olaylar devam etmezse ve bu maçta olduğu gibi hakem Galatasaray aleyhine maçı sonuçlandırırsa, dünyanın hiç bir yerinde kapama cezası verilmez! Futbol yönetiyor futbol oynuyorsunuz ama kuralları da lütfen bilin! Süper Lig'in bitmesine dört hafta kaldı. Gençlerbirliği'nin üst üste aldığı kötü sonuçlar Galatasaray ve Beşiktaş'ı öne çıkardı.

Ancak bu son dört haftanın sağlıklı geçmesi Beşiktaş cephesine çok bağlı. HEP SÖYLÜYORUZ, BAĞIRMAKLA, ÇAĞIRMAKLA, GALATASARAY'A CEZA VERDİRMEYE UĞRAŞMAKLA ŞAMPİYON OLUNMAZ.

Sonuç sahada belli olacak.

Fikstür Galatasaray'ın lehine gözükse de Cim-Bom'un şampiyon olması için Beşiktaş'ı yenmesi şart. Öyleyse BU ÖFKE, BU GERGİNLİK, BU TERÖRE DAVET çıkarmak neden? Cim-Bom bu haftasonu Gençlerbirliği ile kendi sahasında oynayacak. İnanıyorum ki Aslanlar bu derbiden de yüzlerinin akıyla çıkacaklar.

Zaten bundan sonraki her maç bir final ve derbi; ve unutulmasınki gittikçe form grafiği artan GALATASARAY FİNALLERİ ÇOK SEVER.
--------------------------------------------------------

[caps ile yazılmış yazılara dokunmadım, aynen geçirdim][hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
blackchaos, 09 May 2003 20:53 tarihinde demiş ki:
Lol meph AjansPres işinemi soyundun?
Bütün yazarların konularını almışsın :)[hline]bla bla bla ...

ya bu lol bu bende sana söliyim meph yerine çünkü
sabah akşam o yazar senin bu yazar benim yazılarını buraya c/p leyip sizde görüyonuz şaibesaray .. diye yazıalr yazdıgınızı görmekten gına geldi[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

2 ayrı yazarın, ayrı konular içeren mesajlarını ayrı açarım tabii ?

ayrıca bundan öncede birçok kere yazarların güzel yazılarını yazmıştım, ucu size dokununca mı konuşmaya başlıyorsunuz ?

bu yazıları ben yazmıyorum, bir itirazı olan yazara etsin, bana bu yazılar hakkında vik vik vik ötmeniz birşey sağlamaz size çünkü yazan ben değilim dediğim gibi

herneyse, istediğim gibi topic açma hakkına sahibim herşeyden önce, eğer biri beni uyarıcaksa o yetkili olur ki burda öyle bir durumda yok..yetkinizin aşıcağı şeyler hakkında yorumlar yapmanız sizde birşey sağlamaz[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

tepkinin büyüğü mandrake eydi, ki büyük bir tepkide yoktu

yanlış anlamışın galiba black, tartışmanın güzeli mantıklı bir konu hakkında olanı

bu haftaki maçlar falan oynansın, tartışırız, yorumlarız maçları üzülme sen ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

mahuahuauh "dünyanın hiç bir yerinde kapama cezası verilmez!"

allah aşkına bu adam hangi ülkede yaşıyor????????

fenerbahçeliler hakemin fener aleyhine yaptıkları yüzünden anons yapıldı 2dk da 2 kere ceza verilmesin dediginde kıcıyla gülen gsliler değil miydi? hadi taraftarlar objektif alamıyor ama bu yazarın olayı ne? tarafsız olmak zorunda olan bir adam yapıyorsa buna bu ikiyüzlülük değil midir?
Sosyal ağlarda paylaş

yazıyı ben yazmadım yahu nesini savunucam ?

burada sadece 3 ve 4. anonslar yapıldığında kesin saha kapama ceza verilir diyenler vardı, fakat ben tersini söyleyince 'olay gözlemci raporuylada alakalı' diyince 'yok öle şey hede hödö' diye atlayanlara kapak olması maliyetinde c/p'ledim

üste çıkmaya çalışmak için yazıları kırpıp quote yapmaktan, söylemediğim şeyleri söylemiş gibi yazmaktan vazgeçin

komik duruma düşen siz oluyorsunuz[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

3 nolu anons yapilir, olaylar durmazsa 4 nolu yapilir, yine durmazsa mac tatil edilir. Yani olaylari durdurmasi durumunda hafif bir ceza verilecek olan 4 degil, 3 nolu anonstur.

Gelip bir yaziyi buraya paste edip de 'bana bisey demeyin' demek de gayet mantiksiz ayrica, bunun icin buraya topic aciyorsan senin gorusun de bu yondedir, biz de sana cevap veririz normal olarak.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, GM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

bana cevap verirsiniz, o yazıyı ben yazmışım gibi yazı hakkında sadece yazarın cevaplayabiliceği sorular sorarsanız bende cevap veremem

benim yazıyı paste'lemem deki amaç;[burayı daha öncede yazdım ve son kez yazıyorum]

burada kuralları çok iyi bildiğini iddia eden birkaç kullanıcı, 3 ve 4 no'lu anons yaptırılırsa stad kesin kapanır veya seyircisiz oynatılır diye iddia ediyordu, bende gözlemci raporu çok büyük etkendir, cezayı o belirler diyordum

fakat okadar iyi biliyorlarki kabul etmiyorlar tabii ki bu kullanıcılar

bu yazıda da ' 1 ve 2 no'lu anonsların cezası kesin kapama veya seyircisiz oynama cezası gerektirir, 3 ve 4 no'lu anonslarda gözlemci raporu ve olayların gidişatı önemlidir ' anlamı olan bir bölüm vardı, yazma sebebimde o hiçbir şey bilmeyen fakat iddia eden insalara kapak olmasıydı, oldu da[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumlarda başından beri zırvalayan tek kişi var ama yaşından dolayı toleranslı davranmaya çalışıyordum vede sadece spor konusunda olduğu için tartışmalar yazılarına alınmıyordum, fakat kişisel yazılar yazmaya devam edersen işler değişir, yazdıklarını 1-2 kere okuyup öyle 'Mesajımı gönder' tuşuna bas, gereksiz şeyler yüzünden bozuşmayalım

galatasaray'da seyircisiz oynama cezası almıştır daha önce, biz o cezayı aldığımızda neden siyah çelenk koymadık biryerlere yada yürümedik meydanlarda da almayınca şaibetaş taraftarı yapıyor bunu ?

çok bariz hakem hataları yüzünden puan kaybedip, şampiyonluk yarışından daha geriye düştüğümüzde neden çelenk koyup, meydanlarda yürümedik ?

medyayı galatasaray kullanıyor deniliyor ama maşallah şaibetaş medyayı öyle bir kullanıyorki, utanmasalar galatasaray'ı ligden çıkarttırmak için propagandalara başlayacaklar[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 09 May 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
2 ayrı yazarın, ayrı konular içeren mesajlarını ayrı açarım tabii ?

ayrıca bundan öncede birçok kere yazarların güzel yazılarını yazmıştım, ucu size dokununca mı konuşmaya başlıyorsunuz ?

bu yazıları ben yazmıyorum, bir itirazı olan yazara etsin, bana bu yazılar hakkında vik vik vik ötmeniz birşey sağlamaz size çünkü yazan ben değilim dediğim gibi

herneyse, istediğim gibi topic açma hakkına sahibim herşeyden önce, eğer biri beni uyarıcaksa o yetkili olur ki burda öyle bir durumda yok..yetkinizin aşıcağı şeyler hakkında yorumlar yapmanız sizde birşey sağlamaz

forum kirliliğine sebep olduğun sürece seni uyarmam yolda yere çöp atan birini uyarmamdan farklı değil,
heh nedemek yani yetkimi aşıcak şeyler hakkında yorum yapmamak
yetkimi aşsın aşmasın insanlara kötü örnek olmadığım zararlı konulara değinmedim sürece her türlü şeye yorum yapabilirim
sadece işlem yapamam zaten o işlemleri yapmak içinde modlar var
aynı topic e koysan konu dağılmazdı merak etme

bu forumunin kurulma amacıda insanların vik vik ötmesidir,vik vik ötmemizi istemiyosan niye yazıyosun ki, paylaşma aracıdır forum
beşiktaş aleyhine bir yazı olunca bana söz hakkı doğar tıpkı gs aleyhine bi yazıda sana olduğu gibi,

ayrıca şaibetaş kelimesini niye kullanıyosun ki ? zevkmi alıyosun ortamı germekten ?
yoksa geçmişten gelen şaibesaray utancınımı bastırıyosun böylece?[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

ya forum kirliliğinin size dokunan yönü ne ya ?

foru kirliliği falan da değil ayrıca, ozaman bir topic olsun maçlar için hepsi onun altında tartışılsın, ayrı ayrı her hafta topic açılmasın ?

anlamsız konulardan tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz, birde kendiniz haklıymış gibi görünmeye kasıyorsunuz[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Bi forum olsun sen hep mesajlarını oraya at. Kimse de göremesin o forumu. Ohh süper.

said:
Mephisto_, 10 May 2003 14:25 tarihinde demiş ki:
ya forum kirliliğinin size dokunan yönü ne ya ?

foru kirliliği falan da değil ayrıca, ozaman bir topic olsun maçlar için hepsi onun altında tartışılsın, ayrı ayrı her hafta topic açılmasın ?

anlamsız konulardan tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz, birde kendiniz haklıymış gibi görünmeye kasıyorsunuz[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...