Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüyada Gördüklerimizin Ne Anla...

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

İki yorum şekli var biri saçmalık olan: "rüyanızda sıplayan kertenkele gördüyseniz anneniz size kalemtraş alıcak 3 vakte kadar" şeklinde olanlar.

Daha bilimsel olanlarıda kişinin bilinçaltını açıklamaya çalışanlarki bunların peşinde olmalısın bence.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 10 May 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
saçmalık!!! ben bi ara köpekbalığının sağ bacağımı kopartdığını görmüştüm ne anlamı olabilir ki?[hline]Nothing is stopless.....Except Levie.....

Kıçın açık kalmış derler.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 11 May 2003 02:05 tarihinde demiş ki:
konu başka yerlere çekilmiş olabilir ama amaç bir internet sitesi öğrenmek ne alaka garbage.[hline]Thief of Paticik

pardon konuya ortadan dalınca böyle oluyo ama KÖPEKBALIĞI ne ya?hiç alakam olmadığı halde köpekbalığı koparttı gül gibi 1 metrelik bacaaa.[hline]Nothing is stopless.....Except Levie.....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya susun bana rüya demeyin yaaa. Bilimin sınrlarını zorluyorum...
Bir gece içinde 20-30 küsür, maşallah her türden rüya görüyorum ve bu ciddi ciddi imkansız...
Artı, Sabah kalktığınızda gördüğünüz rüyaların etkisiyle çok değişik bir ruh halinde oluyosunuz... Bir de 4 5 Rüya tabiri kitabından anlamlara bakınca Paranoyaklık yolunda büyük adımlar atmış oluyosunuz...[hline]nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...