Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteleriniz

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...

www.gametradersusa.com

Amerika trafikli oyun/eğlence haber sitesi. Neredeyse tüm eyaletler için bir gametrader grubu var. Sosyal medyaları (twitter hariç) komple satıyorum. En son sponsored content 50 dolar charge ediyodum. Günlük 20-30 US trafiği var. 1 hafta 

5.5k tl fiyatı

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Ben ilk üye olurken çok aramıştım bulamamıştım. Eskiden bütün linkler sahteydi, scam idi, süresi geçmişti indirim kodlarının vs..

Şimdi gerçi bulması artık çok kolay ama yine de belki hem bana hem size 3-5 yararı olur.

binance %20 komisyon indirimi referans kodu için yaptığım web sayfası :
https://www.binanceref.com/

*hatta birini tam üye yaparsanız (kimlik doğrulamalı falan) 50 lira atarım direk, pm plz

ps: SEO için ne yapabilirim acaba ? Reklam mı çıkmalıyım? Backlink veren servislere mi yöneleyim?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Dizi haberleri, oyuncu kadroları ve magazin haberlerini yazdığım bir blog sitem var. Kendi çapımda bir şeyler yazmaya çalışıyorum. Yaklaşık 6 yıl önce içerik editörü olarak başladığım internetten para kazanma serüvenime kendi sitemi açarak devam etmeye karar vermiştim. Ve halen vakit buldukça yazmaya çalışıyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 07.03.2022 at 13:50, fulbaibu dedi ki:

Dizi haberleri, oyuncu kadroları ve magazin haberlerini yazdığım bir blog sitem var. Kendi çapımda bir şeyler yazmaya çalışıyorum. Yaklaşık 6 yıl önce içerik editörü olarak başladığım internetten para kazanma serüvenime kendi sitemi açarak devam etmeye karar vermiştim. Ve halen vakit buldukça yazmaya çalışıyorum. 

Tasarım facia fyi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
43 dakika önce, maminimu dedi ki:

Yaptığım karakalem çizimlerimi yayınladığım siteme sizlerin de göz atmasını isterim. ??

https://www.maminimu.com/kolay-cizimler-sasirtici-cizimler-karakalem-3d-kasik-nasil-cizilir/

siteyi biraz renkledir yaw, new york times gazete gibi site olmuş. font, renk paleti kötü. biraz kişiselleştir internetten video bulunup atılmış ne varsa içine gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.06.2022 at 17:19, Seru dedi ki:

siteyi biraz renkledir yaw, new york times gazete gibi site olmuş. font, renk paleti kötü. biraz kişiselleştir internetten video bulunup atılmış ne varsa içine gibi.

Merhaba. Ne yapmalıyım fikirlerinizi alabilirim. Bu çizimlerin tamamı kendime ait. Hatta o videoların da tamamı youtube' da yayınladığım videolar aslında. Hani bir nevi yaptıklarımı paylaşıyorum diyebilirim kendimce işte .?

On 02.06.2022 at 16:46, ad3m dedi ki:

Açılışı reklam ile yapmayaydın iyiydi ha. Öbür yandan emeğine sağlık.

Evet haklısınız. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...