Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteleriniz

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

www.birdunyaweb.com

İstanbul merkezli Bir Dünya Web geçmişteki tecrübelerini birleştirerek 2012 yılında Bir Dünya Web Çevirimiçi Reklam Hizmetleri adı altında Google AdWords sertifikalı çözüm ortağı, Yandex ve Sosyal Ağ olan Facebook da reklam kampanya yönetimi, satış fırsatları, yeni müşteri yaratma yolunda ilerlemiştir. Bu stratejik ortaklılar sayesinde Bir Dünya Web marka ve firma sahiplerine geniş kapsamlı çevirimiçi reklam hizmetleri sunmaktadır.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Daily Babes PicturesNSFW!!!
Tabii bilemiyorum bunun reklamını yapmak serbestmi de. Naber.la tarzı bir site diyelim. Her gün güncelleniyor. Birçok set'ten birçok isim var. Kategorileri güncel tutmaya çalışıyorum. Günlük hitlerimiz de güzel. Biraz rahatlamak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim =)
Reklamlar az ve öz. Eğer rahatsız ediyorsa adblocker kullanmakta serbestsiniz =)
Ha bir de, eğer katkım olsun diyorsanız da, reklamlara 1 kez tıklasanız büyük makbule geçer.

PS: Eğer aykırı bir durum olursa lütfen uyarın ki silebileyim. Öneri ve eleştirilere açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
tnkt said:

Hayvanseverler Kulübü petlebi.com

Hayvanseverler için hayvansever site petlebi.com.
Kediler,köpekler,diğer tüm hayvanlar ve hayvanseverlerin ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkan,geliştirdiği servisler ve içeriği ile evcil hayvan bakımını kolaylaştıran web sitesi petlebi.com

benim kuzen kargomama diye bi site kurmuştu kedi ve köpekler için mamadan tut aksesuarlara kadar online sipariş edebiliyordun. birkaç ay önce kapattı iş olmuyor diye. umarım sen yakalarsın bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
facebook/mobil oyunlar için sayfamız : http://www.gamejunker.com/

hobi olan eski blog tarızndan (hiletr.net) alıp biraz daha profesyonelleştirdik...

şu an major içerik hile, fakat içerikleri ve ekibi de büyütmeyi planlıyoruz.
meraklıları / içerik eklemek isteyenleri bekliyoruz.
içeriklerinizden gelir kazanmanız da mümkün detaylı bilgi : https://www.gamejunker.com/tr/gelir-ortakligi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
İki yeni site açtım paylaşayım buradan :)

Birincisi özellikle mobil oyun sektörüne yönelik bir site olacak şimdilik mobilden video çekme için denemeler yapıyorum ama geliştiricem haber vs. www.mbloyun.com

Diğer ise amazon web services üzerine yazılar yayınladığım bir blog tr deki en iyi aws rehber sitesi haline getirmek istiyorum cloud yayılsın yaygınlaşsın herkes rahat etsin vatana millete hizmet ayağına :D www.awsturk.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...