Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

@mathias webcam süper olmuş videolarda güzel tabi ki.

o değilde abiler, benim kazanma rating düştü de düştü 1900 maçım olmuş yüzde 44 ler de bunu yükseltmenin bir taktiği falan yok mu? yani hep benim kötülüğümden mi kaybediyoruz yoksa şansız mıyım anlamadım yahu ?(sadece random battle yapıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

evet düşüyor sürekli clan dan iyi oyuncularla müfreze yapmak lazım sanırım %54 den 46 lardeyim bende 3k macım var tekrar 54 lere gelmem için 900 maç almam lazımmış aralarda kaybedersen dahada fazlalalşıyor kazanman gereken sayı, geçen bi yerde görmüştüm calculator vardı hesaplamıştı bulursam eklerim linki, zaten artık takmıyorum fazla kafaya eğlenceye giriyorum hergün.
Sosyal ağlarda paylaş

evet haklısın ttnet kotası ciddi sorun stream yapanlar için neyse şimdilik yapıcak birşey yok belki ilerleyen zamanlarda kotamız yükselir de o zaman türk stream görebiliriz diye umalım. 8-)

Slöw.e ile güzel maç olmuş (tu)

prem tanklar bana anlamsız pahalı geliyor almadım hiç, zaten oyun yeterince pahalı birde prem tanklara para harcıyamam.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de t 43 var onun da mavilerde ama genel olarak bakınca düşük. birde bende 3 lvl 6 1 lvl 8 1 lvl 7 yi aynı anda kasmaya çalışmak gibi bir mallık var sanırım onun için tam olarak benimseyemiyorum bir tankı.

ne yapacağım bilmiyorum. ilerde klana falan başvurmaya kalksak pateyto diye direk eleneceğiz. yani pateyto olabilirimde en azından oynayışıma baksalardı :P
Sosyal ağlarda paylaş

usa heavy serisi t1 biraz sıkıntı m6 biraz daha iyice, t29-t32 ve sonrası super tanklar (tu)

ussr kv1-kv1s devamıda güzek tanklar sorunsuz kasılır (tu)

usa td 110e4 serisinin bütün tankları zevkli kasması.
hellcat başlıca zevkli tank zaten, moduller açılmadan çoğu tank sinir bozabiliyo evet.

ben gold kullanıyorum bi miktar credi dönüştürme için.
(bazı tanklarda modülleri açmak sinir bozabiliyo o kadar sabır yok bende :X )
Sosyal ağlarda paylaş

ovchinnikov said:

@mathias yok mu senin bir tavsiye bu ratingi nasıl yükseltebiliriz yani özel bir taktiği falan var mı?

sende basıyorsun videoyu gidiyorsun ha iki kelam muhabbet edelim hele :P

abi winrate için iyi clan ya da platoon arkadaşları şart.

asıl önemli olan ne kadar hasar verdiğin, 2500 ve üstü yap her oyun bak nasıl düzeliyor. ( istisna : millet 100 metrede spotlar sen 500 den vurursan 3500-4000 hasar )
Sosyal ağlarda paylaş

biraz hareketlendirelim başlığı ara ara giriyorum hala wot'a.

oynarken en zevk aldığınız class ve tank nedir?

ben tank destroyerlar la genelde en iyi oyunumu oynuyorum.cs'de de kenarda köşede sotede yatardım zaten :)

en eğlenceli olmasına göre de favori üçlüm;
1. at-2 (karşıdakini gıdım gıdım patlatıosun ama çaresizce deli gibi penetre etmeye çalışması süper zevkli oluo)
2. su-100Y-premium(isabet ettirdin mi eğer hala patlamadıysa, bi daa kafasını gösteremio)
3. hellcat (arı gibi vızır vızır çalışıosun sağlı sollu)

ps: favori üçlüden belli olmuştur gerçi, casual takılıorum en üst tankım e75 o da tierinde tek :)
Sosyal ağlarda paylaş

orta tanklar harbiden çok keyifli.

bonus video da efsaneymiş bu arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

sonu bomba olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

[video]http://youtu.be/SI1avLzQjMs?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

videolar çok iyi aynen devam 10 numara 5 yıldız 2 senedir oynamıyordum oynamaya başladım videolarından sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

bune abi ya oyunun azına sıçmışlar 9.0 patch ile fps yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

[video]http://youtu.be/uRIyUR4T5y4?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

t-54'ün yanında ki koca odunu kaldırmışlar çok sevindim.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler ben mausa çok özeniyorum. sizce kasmaya değer mi? güzel bir tank mı?
Sosyal ağlarda paylaş

DEğer mi değmez mi o kişiye göre değişir de sadece maus kasana kadar e-100 kas daha iyi. İlla über armor um olsun diyorsan tabiki bu tanklar. Yoksa diğer milletlerin daha efektif tier 10 heavy leri mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...