Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

golden joystick te 1. olduğu için hediye belki takip etmeyen vardır diye yazıyorum buraya

BONUS CODE:
GGWP

(capital letters only)

After inputting the bonus code you will receive all of the following:
3 days of Premium
5x Extra Combat Rations
5x Case of Cola
5x Chocolate
5x Improved Combat Rations
5x Strong coffee
5x Pudding and Tea

You have from November 2nd 01:00 AM (00:00 GMT) until Sunday November 9th 11:59 PM (10:59 GTM) to use your bonus code and receive your free goodies! After that your code will expire, so you should not hesitate to make full use of it as soon as you can. The bonus code can only be used once per account.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz ne tanklar gelmiş diye oynayayım dedim de cidden oyun oynanacak halden çıkmış hepten. 170mm td'ler akıl fikir. 3 kere penetre edersem ancak veriyor aynı dmg'yi. iyice pusmaya dönmüş oyun zaten zırh da yok bunları durduracak. 2 kere atılayım dedim 5sn'de yokoluyor tier 10 tank, angling mangling hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

o konu iyice biraz un biraz su olmus zaten.
ya tdleri nerfliycekler, yada tankları costurucaklar. her durumda deve/cuce oluyo ilişki.

kacarı varmıdır kestiremiyorumda, tank dediğin aletin doğası gereği böyle. zaten cok zorlama medium tank olayı falan o akdar zorlamaya rağmen olmuyo. combined arms yoksa tank savasın ıcınde olay pusuya yatmaya dönüşür tümüyle, kacarı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...