Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard skillerim bunlar!..Herkes yazsın tartışalım :D

organized_chaos

Öne çıkan mesajlar

Jupitel 9 --> 10 olacak
Storm Gust 4 --> 5 olacak
Lord Of Vermillion 6 --> 10 olacak
Ice Wall 1 --> Asrın hatası meraktan açtım pişmanım
Earth Spike 3 --> 3 kalacak
Heaven's Drive 5 --> 10 yapabilsem yapardım ^^
Quagmire 1 --> 3 olacak

Diğer skill pointleri neye vereceğime henüz karar vermedim ama kesinlikle ice wall a ve meteor a skill point vermeyi düşünmüyorum!..

Ayrıca Phen Card takılı bir clip --> Clip Under A Cast
Teleport Belt sahibiyim!..
Heal clip ya da belt sahibi değilim ilerde olur umarım ^^[signature][hline]Wizard Char.:organized_chaos
Acolyte Char.:FreeLandeR

Guild: AnaToLiaN_FiRe

[Bu mesaj organized_chaos tarafından 12 Haziran 2004 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Frost divela jupiter iyi gider Benim wizardda şu an şöyle
9Soulstrike
10 firewall
10 Storm Gust
5 heavens drive
3 jupitel Thunder
Kalan skill paunlarını ne yapacağımı bilemiyorum Lord of vermillion iyi bir büyü su yaratıkları için ama frost dive ve jupiteli geliştirmekde başka bir seçenek olabilir pekala , su yaratıkları zaten heavens drivedanda etkileniyor . Sgye niye 10 verdiğime gelince ise , Sg çok iyi bir büyü ve ilerde dexim arttığında lvl10un süresinin iyiyce kısaldığını düşünürsek korkunç zarar veren bir büyü DEath To high orcs .... ;D
Sosyal ağlarda paylaş

storm gust evet faydalı bir skill ama diğer skillerinde eksik kalmamasına dikkat etmek gerekiyor bence dağılıma dikkat etmeliyiz yani her tür elemental attack çok iyi olmasa bile yeterli düzeyde olmalı diye düşünüyorum ben[signature][hline]Wizard Char.:organized_chaos
Acolyte Char.:FreeLandeR

Guild: AnaToLiaN_FiRe
Sosyal ağlarda paylaş

Kız vermiyorlar diye karakterimi istediğim gbi geliştiremeycekmiyim yani ? Zaten şu an ortalamsı 68 olan bir guilde üyeyim , karakter dediğin orjinal olmalı bende olasılıklar içinde en farklı pvp stretejileri yapacak kombinasyonu bulmaya çalışıyorum . Kimisi level5in yeterli olduğunu düşünüyor Storm gust söz konusu olduğunda , bende başta öyle düşündüm , sonra kullanmaya başlayınca bunu 10lamak şart dedim . Şu an da çok memnunum , dex yükselsin daha bir memnun olacağım bile söylenebilir . Biliyorsunuz ilerde Orclar xp vermez ve 150klık canlı yaratıklarla uğraşırken lvl10 olduğuna şükredeceğinizi söyleyebilirim :D .
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
organized_chaos, 15 Haziran 2004 20:15 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar skill treede water ball var ama şu anda sadece 2-3 haritada kullanılabiliyor ve bütün forumlarda wizard ın en güçlü skillerinden biridir deniyor!..
ilerde sulak haritalar ^^ çoğalırsa pişman olmayalım??yani ben şu anda ona skill point vermeyi düşünmüorumda pek

water ball,sagein deluge büyüsüyle combo oluşturuyor.(Deluge ortamı sulaklaştırır.)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
organized_chaos, 12 Haziran 2004 00:47 tarihinde demiş ki:
Jupitel 9 --> 10 olacak
Storm Gust 4 --> 5 olacak
Lord Of Vermillion 6 --> 10 olacak
Ice Wall 1 --> Asrın hatası meraktan açtım pişmanım
Earth Spike 3 --> 3 kalacak
Heaven's Drive 5 --> 10 yapabilsem yapardım ^^
Quagmire 1 --> 3 olacak

Diğer skill pointleri neye vereceğime henüz karar vermedim ama kesinlikle ice wall a ve meteor a skill point vermeyi düşünmüyorum!..

Ayrıca Phen Card takılı bir clip --> Clip Under A Cast
Teleport Belt sahibiyim!..
Heal clip ya da belt sahibi değilim ilerde olur umarım ^^

Lord Of Vermillion benim level 10 ilk onu geliştirdim şimdi monk kasıyorum[signature][hline]HaD£S®
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm kesin kararlar ha:D. Heavens Drive zaten 10 olmayan bi büyü benim hatırladığım önce onu bi belirteyim ayrıca Storm Gust da bi WoE de castle defender mageler için çok güzel oluyor katılınca o acıyı tatıp anlarsınız ne demek istediğimi:P. Ayrıca üzgünüm ama ne monk ne rogue ne knight vs kral diye bişey yok her class güzel pvp de ama sanırım söylemeliyim rogue monk dan daha avantajlı hele ki türkiyeden oynuyorsan monk biraz saçma oluyor combo tutturamıyorsun denedim:).[signature][hline]I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside i feel to scream
This terrible silence stops with me
Sosyal ağlarda paylaş

İşini bilmek lazım. Hybrid Hunterlarla pvp zordur :) (Her tür sınıf için Ankle snare, büyücüler-rahipler-monklar için özel shockwave tuzağı ve toplu katliam için claymore)(Gene bekleriz:)..)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben rougela rahat kesiyorum valla monk,asa vsy,. Genel taktik olarak hide olunur adamın yanında hidedan çıkılır intimidatela adam arkadaşlarının arasından uzaklaştırılır intimidate tuşuna bastıktan sonra hemen hide tşuna basılıp backstab 2 kere yapılır sonuç adam ölür tabi bu monk ve asa lar için geçerli eğer kngihjt cru vs ise o zaman2 backstab yapılan zamnda adam uyanır ve kaçmaya başlar sen kovalarsın, o kaçar adam potion içmeye başlar , iyileşir kendine güveni yerine gelirse sana dalar dexi iyi değilse vuramaz ya ölür ya kaçar, dexi iyiyse hide olunup backe başlanılır adam %80 ölür , veya kaçar . İşin sırrı adamın arkadaşlarından uzaklaşması ve hızla bir anda çok yüksek zarar vererek adamın toparlanmaya fırsat bulamaması backstabin%700 ekstra zararıda burda devreye giriyor işte ...
Sosyal ağlarda paylaş

pvpde şöle sıralayabiliriz yanlışsam söleyin
1-hunter ve türevleri yazmıyım işte
2-wizard
3-monk,rouge,sin
4-crusader-alchemist
5-knight(agi sadece vit knight)
6-pleksmith

pri yi yazmıorum onlar ayrı

ewt bu doğru knightlar oyunda crusaderlardan sonra çok ezik kaldı benim agi knightla napcam ben yaa umarım lord knight gelince herşey düzelir ki öyle olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hem de çok yanlış. Her class pvp de çok iyi bunları genelde bir sıraya koyamazsın ancak birbirlerine göre kıyaslayabilirsin. Senin sözüne şöyle cevap versem, woe de en rahat hunter ve wizard öldürüyorum. Her class çok avantajlı ayrıca blacksmith i en sona koymuşsun ki umarım düşük vit li bir charınla bir battlesmithe dalma gafletine düşmessin, benim en çok korktuğum class açıkcası.[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet battlesmithler çok güçlü olabiliyor . Her sınıfın her sınıfa karşı belli avantajları ve dezavantajları var bunları avantaj dezavantaja çevirmek oyuncuya kalan birşey .
Ben Rougela pvpye giriyorum çok keyifli oluyor cidden herkes bir kez ,bir rouge karakter yaratıp backstabin verdiği tatmin duygusunu yaşamalı ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...