Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canlı performanslar

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

konser performansını beğendiğiniz gruplar/şarkıcılar hangileri?
ya da yabancılardan türkiyeye gelse de uçarak gitsem dedikleriniz?

yerlilerden climb'ı izlemek isterdim.
yabancılardan 2004-5 yılında gelicek söylentileri dolaşan red hot chili peppers'ı izlemek için neler vermezdim.konser videolarını indirip ağzım sulana sulana izliorum.
slipknot'ın konserleri başı ağrıtabilse de gaz.korn etkileyici.marilyn manson ve rammstein'ın psikopatça sahne şovları var..(mastürbasyon yapmak,kendini deşip sonra dikmek,göğsüne kırık şişe saplamak,ağızdan alev püskürtmek vs..) daha bi çok grup var tabi..mecburen konser videolarıyla idare ediyorum..h2000 dışında da festivaller olsa keşke..[hline]get bored..i wish for a real one.
Sosyal ağlarda paylaş

Lynyrd Skynyrd

Gitarları artık sanki adamların bir uzantısı.. çok hareketli şov vs. olmaz ama kesinlikle konserde tek hata yapmadan çalmaları adamların mükemmel bir haz veriyor insana.. Tabii bir de adamların konsere adam başı 2-3 şişe jack daniels üzerine 5-6 şişe bira içip çıktığını da hesaba katarsan çok başarılı diyebiliriz.. Pekçok tanınmış grubun alt grubu vs. olarak çıktıkları konserlerden sonra, tanınmış grupların kendilerini Lynyrd Skynyrd yanında "kilise korosu" gibi kaldık demeleri de tabii işe farklı bir tad katıyor ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

dream theater
gittim gördüm ötesi yok 3 saat en ufak performans kaybı olmadan eğlendiriolar, sen yoruluosun onlar yorulmuo

opeth
videolarından izlediğim kadarıyla baya iyi

sepultura
live için doğmuş amcamlar inşallah görcez bunları :)[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

slipknot çok gaz o açıdan iyi ancak corey in sesi gidiyor uzun süre söyleyemiyor düzgün bi şekilde

korn un ise albümdekiyle konserdeki tutmuyor efekt koyamadıklarından
bu yüzden onların ilk albüm dönemine geri dönmelerini istiyorum[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar doğru bilemiyorum, aslında imkansız değil ama çok ustalık ister, bir konserinde Eric Clapton'ın şarkı ortasında ortA tellerinden biri kopmuş ve kimse fark etmemiş şarkı bitene kadar...
Arada sana live tavsiye edebileceğim Iron Maiden var (hallowed be thy name'i indir ve kendinden geç o live çekimle), Ozzy Osbourne var (krampon ayakkabı giyip sahneye civciv atarak üstünde zıplaması ve konser sırasında bir bardak dolaştırıp herkesi içine tükürttürüp sonra bardaktan içmesi), Metallica tavsiye ederim. Asla live çekimine bakma diyeceğim ve hatta normal şarkılarını bile dinleme diyeceğim bir grup var o da Blink 182, öyle klip çekimindeki gibi gitarları diz hizasına getirince görüyoruz ezik mtv live çekimlerinde gitar çalmayı bir yana bırakın şarkıyı söyleyemiyorlar.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 05 May 2003 23:19 tarihinde demiş ki:
1970-73'ün pink floyd'u.

Videolarini bile görmedim ama o adamlari cidden sahnede görmek isterdim ben de. Bazilari abarti oldugunu düsünebilir ama yarattiklarinin stravinsky veya schöneberg gibi dehalarin yapitlarindan hic bir farki yok benim icin.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...