Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC donuyor

Soulless

Öne çıkan mesajlar

amd athlon 1800+
win xp
256 ddram
nvidia 4 mx 440
ses : sis7012

oyunlara (özellikle eve-online) girdikten 5-15 dakika sonra donuyor.Son driverları yukledim.Eve'i tekrar install ettim , ekran kartının ayarlarını eniyi performans a göre ayarlamayıda denedim birsey degismedi.
Baska fikri olan ?[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bendekide restart atıyordu durduk yere
anakartın sürücüsünü sitesinden cektigim patch le update ettim düzeldi
sorunu ise mesela cpu ısısı 50 derece anakart bunu yüksek gösteriyo ve korumak için restart atıyodu patch bunu düzeltti

sende bi dene istersen[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

memory sorunlarinda genelde restart atiyor hoca, ki baska somut belirtiler de var cooling sorun olduguna dair.
normalde bilgisayarin hic bir sorunu yokken, oyun acinca bilgisayar 5-10 dakika gibi belirli bir sure icinde kitleniyorsa bu cpu nun o anki sicakligina ve ortama gore 5-10 dakika icinde isinip kendini kitledigini gosterir.
yok butun oyunlari kapsayan baska bir sorun olsa idi her zaman 5-10 dakikada kitlenmez kimi zaman acar acmaz kitlenir, kimi zaman 2 saat sonra kitlenirdi bence.
tabi emin olamadigim icin acik kapi birakiyorum %90 diyorum ama, bence sen o bilgisayari bi ac etrafta sogutucu bi alet varsa vantilator vs., cpuya dogru tut oyle dene bi. olmazsa %10luk ihtimali arastirirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...