Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayıt yaptıran her öğrenciye macbook pro

Loex

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Bone said:

türbanlı ve apaçiler güzel kombinasyon

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ayr%C4%B1mc%C4%B1l%C4%B1k

Friedman said:

Daha kişileri tanımadan apaçi dinci abeci diye etiketi basıyonuz bu ne önyargı bu ne atgözlüğü. Nolsun yani onlar okumasın mı. Okuduğunuz özel okullların nüfusunun yarısı ağır abi yarısı ağır tiki kız onlar daha mı iyi o resimdekilerden

abi çok üzüldüm ya
utandım kendimden.

ağlıyorum.

http://img148.imageshack.us/img148/5327/fethullahgulennedenagli.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

Esh said:

3 profesor yine iyiymiş, profesoru olmayan universite vardı lan bi ara.

profesor sayısına göre üniversitenin kalitesi belirleniyorsa en i,yi üniversite anadolu üniversitesi o zaman?

çok profesör eşit değildir iyi üniversite

ama

az profesör eşittir muhtemelen tırt üniversite

Ha misafir proflarla idare eden özel üniversiteler de var o belki lisans için iyi ama yüksek lisans için tırt yine
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

Evet bone ağlaman lazım çünkü sen Kıbrıs'ta surunurken aşağı gördüğün fetocular Turkiye ve ABD'nin en iyi universitelerinden mezun veriyorlar. 10-15 yıl sonra lan ben paticikte mücadele vermiştim ama Kemalist Cumhuriyet nedn yalan oldu diye düşünürsün. ROFLCOPTER olursun.

http://forum.paticik.com/thumbnails/8cb/483/a6b/76b/441/fa5/658/8fd/c3e/0f2/d2_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

Evet bone ağlaman lazım çünkü sen Kıbrıs'ta surunurken aşağı gördüğün fetocular Turkiye ve ABD'nin en iyi universitelerinden mezun veriyorlar. 10-15 yıl sonra lan ben paticikte mücadele vermiştim ama Kemalist Cumhuriyet nedn yalan oldu diye düşünürsün. ROFLCOPTER olursun.

çok haklı
Sosyal ağlarda paylaş

Sağda solda anca reklam yapıştırıyorlar işte. Bakınız kendi gittiğim üniversite olan Işık Üniversitesi. Kampüste bir sürü reklam billboardı falan var. 360 derece eğitim adı altında tefeciliğe başlamışlar birde öğrenim kredisi veriyoruz gel faizini bindiririz vatandaş diyerekten. O kadar reklam harcaması yerine okulun konferans salonunu bitirseydiniz şile kampüsüne bir havuz koysaydınız sahilinizi temizleseydiniz? Şaka tabi reklam çok önemli tek eksiği reklam.
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

(resmi koycaktım da ardeth koymuş zaten)

kıbrıs'ta sürünmüyorum ki ben, amerika'ya felan gidecem ben,
hem mesela laptopsa onlar da hp ve apple notebook veriyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Twisty said:

Sağda solda anca reklam yapıştırıyorlar işte. Bakınız kendi gittiğim üniversite olan Işık Üniversitesi. Kampüste bir sürü reklam billboardı falan var. 360 derece eğitim adı altında tefeciliğe başlamışlar birde öğrenim kredisi veriyoruz gel faizini bindiririz vatandaş diyerekten. O kadar reklam harcaması yerine okulun konferans salonunu bitirseydiniz şile kampüsüne bir havuz koysaydınız sahilinizi temizleseydiniz? Şaka tabi reklam çok önemli tek eksiği reklam.

adam daha mesajını bitirmeden para yedirmişler herife sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle deme lan. Okula gidicez diye bindik servise 2 tane aday öğrencinin oldugu otobüse almamaya calıstılar bizi. Sebepte öğrenci olmamız hacı. Öğrencilere değil bu servis aday öğrencilere dediler. Sonra shuttle parasını verince bizide aday öğrenciden sayıp götürdüler sağolsunlar çok anlayışlı yoluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Giovanni said:

çok haklı

En iyi üniversitelerden mezun verdikten sonra ne oluyor? İyi bir iş? Başka?
Sosyal ağlarda paylaş

Ünileri çoğu burslulara bişi verio zaten,
o yaştayken insana bi güzel gelebilio durum " oha laptop verıolar lan ".
Ben çok içerlemiştim mesela, bize nie verilmio .... ünisinde heriflere verilio demiştim,
adamlar benim bu salak yorumumu kale alıp
" her yurt odasında bilg. ler var, bütün okul içerisinde ki pc leri kullanabilirsiniz" demişti.
isyan etmiştim.

ama sonradan bolesının daha ıı oldugunu gormustum hehe.

Nese sadede geleyim,
laptop dediğin max 2k lık bi alet, ama insanlar hala bununla çekilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...