Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayıt yaptıran her öğrenciye macbook pro

Loex

Öne çıkan mesajlar

bi yerde cok prof olunca ne oluyor ki? arastirma fln yok zaten ulkede. prof dedigin de genelde dersi savsaklayan insanlar oluyor. boyle dersin yarisina gelir yarisina gelmez asistanini gonderir sonra boy boy sorular sorar.

anlatmayan prof olcagina, adam gibi konulari anlatabilen yar doc. gelsin cok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

bizde proflar geliyordu valla inkinci öğretim fln demeden

ha mesela acaip ezber dersidir hani anlatılacak yorum katılacak bir şey yoktu o zaman asistan giriyrdu ki yine asistan anlatırken asistanı kontrol etmeye gidip geliyorlar arada lafa karışıyor dayanamayıp fln

bizde tüm proflar net derse giriyolar. bi iki kere belki işleri oluyo anca öyle ekiyolar. 2. öğretim zaten ekstra para mis gibi hepsi geliyo. örgün veya 2. öğretim arasında hiç fark olmuyo ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bi yerde cok prof olunca ne oluyor ki? arastirma fln yok zaten ulkede. prof dedigin de genelde dersi savsaklayan insanlar oluyor. boyle dersin yarisina gelir yarisina gelmez asistanini gonderir sonra boy boy sorular sorar.

anlatmayan prof olcagina, adam gibi konulari anlatabilen yar doc. gelsin cok daha iyi.

sen gormesende arastrma ve proje cok oluyo. sirf arastirma degil burdan cikan projelerdende parada geliyo okula.

ayrica asistanlar yetistiriliyo kurullar seminerler oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Laptop'un üniversite tercih kıstası olması çok fena be.
4 sene okuyacaksınız. Eğer akademik kariyer düşünmüyorsanız her ne kadar okuduğunuz okul, bölüm çok çok önemli olmasa da (kişisel gelişim olarak, herşey sizin kendinizi yetiştirmenizde) etiket sonuçta.

CV'de Zirve Üniversitesi yazan adama pek iş vereceğimi sanmıyorum.

Bugün laptop için öğrenimini satan, yarın şirketi satar.
Sosyal ağlarda paylaş

cake said:

vay anasını bizim okul bundan vermişti.

hala da kullanıyorum, hatta şuan ondan yazıyorum.

hayatımda daha sağlam bir bilgisayar kullanmadım.

benden bir donem oncelere de bizim okul bunu vermisti. yalniz cok karizma alet. boyle bunla server room'a girceksin ssh terminal vs yardikcasin. tam o tarz laptop :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...