Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-12 Aralık 2000 deki yazım-

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Karabulutlar dolaşıyor gene şehrin üzerinde.Hava bu kadar soğuk olmasına rağmen gökyüzünden düşen birşey yok. Arada sırada pencereden dışarı bakıyorum, sevgi damlacıklarını görüyorum.Pencereyi açıyorum içeriye giriyor buz gibi hava.iliklerime kadar üşüyorum.Uzatıyorum ellerimi dışarı,sevgi damlacıklarının ellerime düşmesini bekliyorum ama bir tanesi bile elime düşmüyor.Sonra cmaı kapatıyorum ve düşünüyorum. Neden? Neden? Sevmeyi, aşık olmayı bu kadar çok isterken, mutluluğa bu akdar yakınken,kendimi bu kadar yalnız hissediyorum.Elimi uzatmak,seni seviyorum demek istiyorum.Sıkılıyorum sonra , balkona çıkıyorum bir sigara yakmak için.Aranıyorum üstümü, sigara bulamıyorum. '' 11 gün önce bırakmıştın oğlum sen sigarayı diyorum''. Nefes alıp verirken bile seni özlüyorum nefesini hissetmeyi tenine dokunmayı..

Kapatıyorum balkonumun kapısını,aklıma geliyorsun gene.
Ben seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum.Seni her ne kadar bir daha sana dokunamayacak,seninle öpüşemeyecek,yanında hissedemeyecek,elini tutamama rağmen seni bu karatoprağın alıp götürmesine rağmen çok seviyorum. Mutlusundur sen şimdi gittiğin yerlerde. Sen benden yaşamıma kaldığım yerden devam etmemi isterdin herhalde.Sen gittiğinden beri yalnızım.Tam biriyle beraber olacak olsam sana ihanet ettiğim hissine kapılıyorum.

Her gece seni görüyorum düşümde desem yalan olur.Seni hayatımdan silmek için elimden gelen herşeyi yapıyorum.

Bir tane kedimiz vardı hatırlarmısın? Mahalle arasında beslerdik onu.Onu sen gittikten sonra beslemeyi bıraktım senle birlikte çekip gitti buralardan. Bir araba ezdi onu, senin yokluğunun beni ezip geçtiği gibi

Unutmak istiyorum seni ama bu imkansız ikimizin de çok iyi bildiği gibi, Ama hayatımı seni düşünerek zavallılar gibi geçirmeyeceğim.Sonuçta dışarıda bir hayat var. Senin için yazdığım son yazı bu
Herşeye rağmen nerde olursan ol seni seviyorum.
Ve arada sırada ağlıyorum tutamıyorum kendimi...
--------------------
Bi Taneme /Serdar'dan
--------------------

Yağmur yağıyor gene,
Kan ağlıyor yüreğim
Yüreğimdeki kanla yağmur,
Birbirine karışıyor,
Şehrin sokaklarında,
Akıyor sonsuzluğa...

Yağmur yağıyor gene,
Çiçekler açacak toprağında,
Unutmayacak seni yüreğim
Unutmayacak yaşadıklarımızı,
Ama edevam etmek zorunda,
Kaldığı yerden hayat..
----------------------------------

Prawler 12.10.2000[hline]Prena Online Community
[email protected]

[Bu mesaj Prawler tarafından 24 Şubat 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 24 Şubat 2003 02:18 tarihinde demiş ki:
sen bırakmamış mıydın forumları :p[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

?????
anlamadım?
ha o olay eskiydi..
Bırakmışmıydım...[hline]Prena Online Community
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların yüzlerini
Göremiyorum
Boğazım düğüm düğüm
Çözemiyorum
İstesende yanına gelemiyorum
Tutsam şu karanlığı
Tutsamda yırtsam
Ah elim tutuşmasa elini tutsam
Susmasan konuşsan
Sesini duysam
Tutsam güzel yüzünü
Bağrıma bassam[hline]karga
theurgist of The Forsaken

Sosyal ağlarda paylaş

ya ufak bir yanlış anlaşılma var.
ben senin o üsttteki yazına gerçek ya da değil anlamında yalan demedim.
ben gerçekle ilgili düşüncelerine yalan dedim, tekrar yazmamak içinde iki nokta yaptım ki imzamdaki söz yeterince açıklıyor bence.
ama bu kadar çabuk cellallenerek bir yere varabilir misin varamazsın o ayrı mesele[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...