Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Appleri

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Hayır olmuyo.
Abi once android markete bi girin. Uygulamalari gorun. Neleri degistirebildiginizi ogrenin. Nokyadan sonra baana ruya gibi gelmisti.

Mesela browser tatmin etmiyosa opera mobile , firefox, dolphin falan deneyebilirsin.
Ben telefonumu kendime gore ozellestircem gorunus onemli dersen Go Launcher ex ve gelen yan uygulamalar ile masaustunu ikonlari yok efendim sms seklini kilit ekranını klavyeni degistirisin.

Muzik dinliceksen ben cok bilmiyom ds burda program tavsiyesi olur.

Ayrı topigi vardi. Setcpu kurdum 1 gun uzadi pil omrum
İste aklima geldikce yazarim
Sosyal ağlarda paylaş

telefona yükleyebileceğiniz çok iyi bir custom rom mevcut değilse root yapmanın gereği yok.

belki a2sd olayı için yapılabilir, çok uygulama yüklüyorsanız ve telefonun dahili hafızası düşük, yetmiyor ise, yüksek class bir microsd alıp uygulama yüklemesi için kullanabilirsiniz. ben çok uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum fakat kartı çıkarmamanız lazım tlf açıkken veya usb veri aktarımı açmamak lazım. bi de başta ext3 ext4 partition işlerini bilmiyorsanız uğraştırabilir biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DoruK said:

telefona yükleyebileceğiniz çok iyi bir custom rom mevcut değilse root yapmanın gereği yok.

Root'un custom romla ilgisi yok. Xperia'nın stock romunu rootlu kullanıyorum epeydir, çok fardası oluyor. Titanium olsun, SetCPU olsun, bloat temizleme olsun, marketten paralı app alma olsun; hepsi için root gerek. Ayrıca sırf root custom rom yüklemeye de yetmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok değil, tersten tutmuşsun kulağını. custom rom yüklemek için root yapmak gerek, ben de diyorum ki standart bir kullanıcı custom rom yüklemeyecekse root etmesine gerek yok cihazı.

nitekim bahsettiğin şeyler standart bir kullanıcı için çok da gerekli şeyler değil, çoğu kişinin kullanacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...