Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(eu) arkadaş arıyorum

ruzgar35

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
bildiğim türk lerin hepsi pain killers clanında sanırm zaten fazla oynayan türk yok, clan ın gerisi yabancı, ingilizceniz iyiyse officerlarlar konuşun xxbar ı oguz u tanıorum derseniz alırlar,
benım nick Oguz Khan

şu sıralar pek girmiorum yogun oldugum için clana girmek istiyosanız Union Jack e pm atın kendisi ingiliz yalnız

http://darkfallinfo.com/pmap/index.php?mapserver=eu1&page=claninfo&uid=0x480d5d9e
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Dominus Ferocious ve Eolo Ferocious olmak üzere iki arkadaş tekrar başladık 1.5 yıl sonra. Adamları taktir ettim, askere gitmeden önce oyunun yalan olucağından emindim, 2. exp ve re-launch varmış önümüzdeki ay. Oyunu eskiye nazaran baya casual friendly yapmışlar, meditation sistemiyle macro zorunluluğunu ortadan kaldırmışlar. Oyuncu sayısı fena değil gibi, hafta içi bile prime timelarda baya adam oluyor, zaten her daim siegeler mevcut. Pvp sıkıntısı yok yani, pve kolaylaştırılmış, deli gibi skill gain veriyor, ve lootlar öncekinin 6 katı falan. Baya oynanır hale gelmiş. Darkfall zaten UO'dan sonra oynadığım en iyi pvp oyunuydu quality(skill) > quantity(zerg'de diyebiliriz) olan tek pvp oyunu olmasa gerek target sistemi olmadığından dolayı. Bir sürü pvp e yöneltici feature eklenmiş. Gece/gündüz kavramı eklenmiş (çok güzel ambiance yaratıyor gerçekten, hele ki geceleri pvpler).

Hiç beklemediğim bir şekilde (tu) verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...