Jump to content
ruzgar35

(eu) arkadaş arıyorum

Öne çıkan mesajlar

§ 16 Nis 2011, 16:06
senin yüzünden yeniden başlıyorum bingildak
ne gereği vardı bu kadar heyecanlı anlatmanın (td)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Nis 2011, 16:50
bende mi gelsem olm hep gaza gelip 2 gün sonra bırakıom oyunu olan paracıklarıma oluyo ne ayağım ben arkadaş karakter de hala pain killers de del tashak başlasammı başlamasammı mo,aoc,df arasında gidip geliom da df deki aldığım zevki hiçbir oyunda bulamadım arkadaş :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Nis 2011, 06:16
player housing sistemi var mı ? crafting nasıl?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 May 2011, 19:22
player housing sadece dünya üzerine yayılmış küçük şehirlerin içinde yapılabiliyor. Crafting i baya geniş, derin ve zevkli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 May 2011, 16:18
yaw bi deneyelım dedık 14 gun 9 gb dl ettım kurdum sımdıde 6gb patch yapıo nasıl bısıdır anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Eki 2012, 23:04
Oyunu bıraktıktan sonra bugün tekrar satın alıp gireyim dedim ama kimseye ulaşamıyorum oyunda,girer girmez ölüp herşeyimi kaybetmem de cabası ^^, Hala oynayan var mı oyunu yoksa boşuna mı satın aldım,son girdiğim güne göre oyuncu sayısı gözle görülür şekilde düşmüş pişman oldum şimdiden

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eki 2012, 06:39
darkfall 2.0 bekliyoruz şuan us serverda pop yüksek eu ya göre
http://www.us.darkfallonline.com/default.php

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Eki 2012, 17:18
darkfall 2 geldiğinde eu da mı devam edeceksnz us serverinde mi? bir de hala oynayan varmı serverin durumu nedir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...