Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cornetom aşkımla erirmisin?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Mükemmel bir reklam her izlediğimde içim eriyor ;( Tam beni tarif ediyor ya ben çoğu kişi gibi kızları cinsellik şeysi olarak görmem aşık olurum ben bardım zaten (: Böyle şimdi bardmışım ağaca sırtımı yaslanmışım kız arkadaşım kucağıma başını dayamış [arwen gibi ibir kız] ben ise mandolin çalıyorum bi de goatee sakalım var böyle ahah hep hayalimdir (: Aaah ah her reklamı izlediğimde bu aklıma gelior.Seviglim olursa cornettom diye seslenicem.[hline]Mutlu olmaya yetmez ki...
Sosyal ağlarda paylaş

laf reklamlardan açılmışken
cornettoya karşı nötrüm fena değil ..

ama magnum reklamına hastayım arkadaşlar eaea
dağılıyorum ya o kadının seksiliği falan
gözler aşmış
sora kemerin çikolata rengi olması
herşey herşey süfer
mmmmmm magnumm[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demon_of_Hell, 03 May 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
şu sıcak yaz günlerine doğru yaklaşırken bu reklamlar harbi buz etkisi yapıyor![hline]Öss Öys
Biri Bize
Cevapları Sölese!!!

Öss nedeniyle Kapalıyız
Gariban orduma katılın lütfen

bide soğuk duş etkisi var :P
ya harbiden ama bitiyorum o iki reklamada algida ne yaptıysa artık :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
---------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

ikisi de hoş ama ürün olarak beğenmediğimden almamı sağlayamıyorlar.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 03 May 2003 20:29 tarihinde demiş ki:
Mükemmel bir reklam her izlediğimde içim eriyor ;( Tam beni tarif ediyor ya ben çoğu kişi gibi kızları cinsellik şeysi olarak görmem aşık olurum ben bardım zaten (: Böyle şimdi bardmışım ağaca sırtımı yaslanmışım kız arkadaşım kucağıma başını dayamış [arwen gibi ibir kız] ben ise mandolin çalıyorum bi de goatee sakalım var böyle ahah hep hayalimdir (: Aaah ah her reklamı izlediğimde bu aklıma gelior.Seviglim olursa cornettom diye seslenicem.[hline]Mutlu olmaya yetmez ki...

(pijamalı cüce mode)
Eheh ilginç. Şimdi bu reklamde cinsellik yok öyle mi? Pekiii.. Sence o kız ve eleman, aynı anda kornete dokunduktan sonra tekrar aynı anda nereye dokunacaklar?.. Tövbe tövbee.. Açtırmayın boxerlı cücenin ağzını akşam akşam.
Hastayım bu "kızları sadece et olarak görmüyorummm ayy" muhabbetine. Nedir bu yeni bi kız tavlama metodu mu? Hay..

Yok kardeşim yok, kaldırmayın beni yerimden.
Sosyal ağlarda paylaş

cüceler yönetir ve sallar.. 8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

birisi "cornetto'yu" diyecek sanki.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...