Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior leveling ve genel olarak bir kaç soru

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Şimdi öncelikle yaklaşık 6 aydır falan oynamıyorum wow.Bundan önce warlock hunter ve shaman 80lemiştim.ve hep içimde bir melee karakter kasma isteği vardı.tank karakterde istediğimden warrior'u seçtim.ve bir kaç sorum olacak:

-Warrior'un durumu şu aralar nasıl DPS Meter'larda?
-Level kasarken hangi talent dizilimiyle gitmeliyim?
-PvE'de ve PvP'de warriorlar hala etkili mi?

kısacası tazecik bir warrior kasmaya başlayacak bir player'a neler önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece random dungeon olayıyla questingden daha hızlı 60+ olunuyor, başta prot git instancelar yavaşlayınca fury ya da armsa geçersin. Dps olarak bütün meterlarda birinci olacaksın hatta %60 damage falan senin olacak özellikle başlarda. Tankken random sırası o kadar hızlı geliyor ki bankaya item koymaya şansın olmuyor. Pvede de pvpde de iyi warriorlar, bakma sen ağlaklara ya da 2200+ dışında hiç bişeye pvp olarak bakmayanlara.

Misal şöyle gidebilirsin prot olarak. Pasif survivaldan çok aoe damage önemli bu lvllarda. Bi de healerın gerizekalı olma durumuna karşı cdları kullanmak önemli

http://www.wowhead.com/talent#LZZiIzr0cdidIz:Mh

Lvl 50den sonraki bütün talentlara ver protta, shockwave sonrası dodge parry vs. gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dediklerinin çoğu doğru ama random dungeon olayı o denli tıraş ki bütün doğruları götürmeye bedel.kesinlikle daha yavaş kasılıyo özellikle level yükseldikçe,northrendde falan imkansız hele.he şöyle yaparsan olur bak.ben sıra beklerken quest yapıyodum sürekli zaten 15-20 dk bekleme süresi oluyodu serverın olduğu grupta.quest + random güzel eyv de sadece dungeon çok yaş.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sadece random dungeon olayıyla questingden daha hızlı 60+ olunuyor, başta prot git instancelar yavaşlayınca fury ya da armsa geçersin. Dps olarak bütün meterlarda birinci olacaksın hatta %60 damage falan senin olacak özellikle başlarda. Tankken random sırası o kadar hızlı geliyor ki bankaya item koymaya şansın olmuyor. Pvede de pvpde de iyi warriorlar, bakma sen ağlaklara ya da 2200+ dışında hiç bişeye pvp olarak bakmayanlara.

Misal şöyle gidebilirsin prot olarak. Pasif survivaldan çok aoe damage önemli bu lvllarda. Bi de healerın gerizekalı olma durumuna karşı cdları kullanmak önemli

http://www.wowhead.com/talent#LZZiIzr0cdidIz:Mh

Lvl 50den sonraki bütün talentlara ver protta, shockwave sonrası dodge parry vs. gidebilirsin.

50 sonrası fury gıt , crelty narmored to theeth
Sosyal ağlarda paylaş

Shockwave kesinlikle kaçmaması gereken ve erken açması elzem olan bi abiltyi. Devastate işte critical block falan bunların hepsi filler, asıl gerçek shockwavede yatıyor. 3 grup birden çekip thunderclaple aggro kasmaya çalışmak yerine hepsini bi araya toplamak ve shockwavele stunlamak : priceless. Stundan çıkana kadar 2 ayrı gruba cleave falan atabiliyosun ehue. Solo takılıp quest falan yapacak olsan cruelty ya da armored to the teeth falan derdim de yok, instance tanklayacaksan kesinlikle shockwave.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...