Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aci tarihi fotograflar

unity100

Öne çıkan mesajlar

[spo=burada SU AN ki gercekler var]

said:
Apache, 10 Ağustos 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
Gene bir unity taraf tutumuyla karşı karşıyayız.Daha çok değil 6 ay önce bir kapı resmi gösterip bu gaz odalarının kapısıdır deyip kotarmıştın olayı.Böylesine kanıt niteliği taşımayan fotolar yerine biraz şunlara bakalım,

adamın yüzündeki korku ifadesi beni etkilemedi desem yanlış olur böylesine bir ırk düşmanlığı,vahşet.. bunu yapan bir amerikan askeri

vurun tekmeyi vurun o petroller zehir zıkkım olur inşallah,nazilere laf eden biraz şimdiki zamana baksın nazizimi,katliam görüşü gibi gösterip o görüşü geliştiren ülkelerin yaptıklarına baksın.

buna yorum yapmak istemiyorum unity'nin takdirine kalmış artık ne bahane bulur bilemeyeceğim.
[/spo][signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası ben bıktım, yok sabun yok gaz odaları ayda bir her forumda görüyorum. Sizce almanların bu kadar suçlanmasının nedeni yaptığı zulümler mı yoksa zulümü yaptığı kişiler mi ?
Bu nedir ya? Schlinder'in Listesi (kesin yanlış yazdım), Hayat Güzeldir, Piyanist. Hepsinin ödülü var maşallah. Niye acaba ?
Bu filmlerin hangisinde bir çingenenin dramı anlatıldı ? Bu kesmin yok edilme nedeni ne? Dünya ekonomisi hangi kesimin elinde ? Hangi kesimin yaşadığı yerlerde kıyım oluyor ? Bana iki üç tane siyah beyaz resimler göstermeyin tekrar tekrar. Savaşı kazanmışsın, ülkeye girmişsin. Düşman ülkeyi suçlamalısın ki az suçlanasın. Hemen getir iki mühendis. Oldu sana gaz odası. Al ordan iki ceset oldu sana sabun. Esir alınan politikacılara ve generallere işkence yap, oldu sana itiraf. Bir kaç kişiyi dedikoducu olarak sal, oldu sana bir sürü şahit.

[Bu mesaj yeahh1986 tarafından 13 Ağustos 2004 04:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nazileri sefmiyorum,nazizime uyuz olrm.faşistlere kafam gire.ne tür isimleri altına saklınırsa saklansınlar.

ama amerikan politakasınıda sefmiyorum,neden?dünya politikalıru hep savaş getiriyor,

ortadoğuda amerikanın politkasının daha değişk olsaaa çok daha az insanın ölüceğine inaniyırum,savaşların önlenebileceğine inanıyorum,dikatatordur kitle imha silahıdır hedeee hodooo diye ülkere dalamsnı,yıllar suren ambargo ile çocuklarını öldürmesini sefmiyorum,irana dalarken eyvallah deyip sonra kuveyte dalan ırağa "petorlll fiyatlaruuuu"diye bir nara atup dalmasını sefmiyorum.
insanların başlaına cuval gecirip işkence etmerlini sefmiyorum,bu işkencecilerin 9 ay fln gibi kıyrtırık cezalarla yada hiç ceza almadan asker olmaya devam etmelirni sefmiorum.

oğullarını bi dizi yalanlar uğruna kaybeden annelre çıkıpta,"üzgünüm,orda var oldunu söylediimiz silahlar yoktu,biliyorum söz verdik ama yok işte" diyemtyen bir lidelerşninden tiksiniyorum

dünyanın en eski,en paha biçilmez doğu tarihi eserlerninin çoğunun sergilendiği müzeye tank bombalarının isabet etmesini bu politikanın sorumluluğu olarak görüyorum.

orada ölen her ıraklı ve her amerikalının ölümünü bu poltikanın sorumluluğu olark görüyorum.

filistindeki insanlık suçlarının,patlayan otobüslerin amerikanın politikasının sonucu olduğunu düşünüyorum,sefgilisyle kafeye gitmiş israiili gecin 22 parçaya ayrılmasını o politakının sonucu olark göryürum.

yukarıda yazdığın şelerin çoğu savaşın getirdiği şeyler derseniz,ırakta şu an yaşanan savaşı(svaş denilebiilrse) amerikanın politikasının sonucu olark görüyorum.

naziler daha kötüsünü yapdu dur anlatacam vs vs vs die bana bissssssürü şey nalatabilrsniz,biliyorum,ama onlarında iğrençliklerini biliyroum,oların yaptuklaru daha gaddar diye bu amerikayı sucsuz kılmaz.

eh tüm yazımı okyup ne demek istediğimi anlamk isterseyenlere teşekkür ederim[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 13 Ağustos 2004 07:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yeahh1986, 13 Ağustos 2004 04:02 tarihinde demiş ki:
Açıkçası ben bıktım, yok sabun yok gaz odaları ayda bir her forumda görüyorum. Sizce almanların bu kadar suçlanmasının nedeni yaptığı zulümler mı yoksa zulümü yaptığı kişiler mi ?
Bu nedir ya? Schlinder'in Listesi (kesin yanlış yazdım), Hayat Güzeldir, Piyanist. Hepsinin ödülü var maşallah. Niye acaba ?
Bu filmlerin hangisinde bir çingenenin dramı anlatıldı ? Bu kesmin yok edilme nedeni ne? Dünya ekonomisi hangi kesimin elinde ? Hangi kesimin yaşadığı yerlerde kıyım oluyor ? Bana iki üç tane siyah beyaz resimler göstermeyin tekrar tekrar. Savaşı kazanmışsın, ülkeye girmişsin. Düşman ülkeyi suçlamalısın ki az suçlanasın. Hemen getir iki mühendis. Oldu sana gaz odası. Al ordan iki ceset oldu sana sabun. Esir alınan politikacılara ve generallere işkence yap, oldu sana itiraf. Bir kaç kişiyi dedikoducu olarak sal, oldu sana bir sürü şahit.

[Bu mesaj yeahh1986 tarafından 13 Ağustos 2004 04:10 tarihinde değiştirilmiştir]

fissssssssss..

baska bir revizyonist sacmalari. gaz odalari sonradan yapildi yalani.

binlerce yahudi var o odalardan kurtulan, bir suru nazi subayi, ss subayi da ifadelerinde gururla anlatmis. nazi yalanlamamis siz nasi yalanliyorsunuz.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hep Yahudi filmi var sanki o savaşta Yahudilerden başka kimse ölmedi.İYi tamam öldüler,insanlık suçuna maruz kaldılar ama bi onlar kalmadı.Avrupa^'nın her köşesinden Fransızlardan tutun Norveçlisine kadar adamların çektiğini kimse bilmiyor gibi görünüyor.Bi de onların filmini yapsalar böyle 69696 tane izlesek para kazandırsak.[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

samerikada sinema sektory yahudi işa damalrının elinde?[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu bu tarafa çekmenin anlamı ne onu anlayamadım ?

yani yahudilerin çektigi eziyeti daha çok film yapmış olmaları
herhangi bir şeyi degiştiricek mi ? yoksa siz yahudi katliamını görmemezlikten gelmek için bahane mi bekliyorsunuz

hani yahudiler güçlü o yüzden hep kendileriyle ilgili olmamış olayların filmlerini yapıyorlar bak ne güzel milletin beynini yıkıyorlar gibi bir düşünceniz falan mı var ?

unity'nin sabrına hayranım bazen iyi dayanıyor

not: tabi bu söylediklerim apache ve yeahh1986 gibi kişilerin nazilerin yaptıgı katliamları sanki yokmuş gibi göstermeye çalışıp kafasını bulandırdıkları kişiler için geçerli
[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo

[Bu mesaj Popeye tarafından 13 Ağustos 2004 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 13 Ağustos 2004 15:40 tarihinde demiş ki:
Dünya'nın ilgisini kendilerine çekmek için gereğinden fazla dramatikleştiriyorlar bu katliamları.

Bir katliamı nasıl gereğinden fazla dramatikleştirirsin? Katliam zaten yeterince dramatik değil midir? Yoksa benim bilmediğim başka bir katliam türü falan mı var?[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...