Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beybladeye basliycam

unity100

Öne çıkan mesajlar

biz vaktiyle bu zibidilerin yasindayken trt tek kanaldi, onda da saat 7 de acilir, 8 e kadar beraber ve solo sarkilar verir, 9 a kadar haber 9 dan 10.30 a kadar da mac verip ya da lavuk bi amerikan filmi verip kapanirdi. oyuncak desen basit plastik seyler vardi. zaten 90 lara kadar atari, bilgisayar hak getire.

simdi bakiyorum bu veletlere, morulalar olusturup kendi aralarinda beyblade oynuyolar. hakemi oluyo makemi oluyo kizli erkekli. egleniyolar zibidiler. demek bizde de olsa olanak boyle eglencektik topluca. halbuki biz agactan dusmek, saklanbac oynamak gibi diz yirtan seyerle vakit geciriyoduk.

durum boyle olunca ben de gecmis zamanlarin teknolijik eksikligini telafi etmek icin beyblade oynamaya karar verdim. full set olusturup veletleri ütmeye ya da ütülmeye çıkıcam sokaga. bilen arkadaslar anlatsin yardimci olsun cabuk isinalim. baska ilgilenen varsa haber verin, lig kurariz maclar yapilir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

beyblade anladigim kadariyla oldukca tesekkullu bir frp oyunu. gayet sistemli, kurallari duzgun. veletler de bu oyunu kuralina gore yere koyduklari bir tasonun uzerine digerini yuksekten hizlica vurarak oynuyor. alttaki ziplarsa vuranin oluyor ziplamazsa sira oburune geciyor vs. herkes sirayla koyuyor ortaya tasosunu. bakarak bu kadar ogreniliyo bunu ustasina sormak lazim.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

abi fazla uğraşma derim
ben de bir ara pokemon oynamaya kafayı takmıştım
baya bir araştırdım soruşturdum
sonunda adamın birinden baya bir paraya bir tane pokemon topu aldım
pokemon çıkacak diye baya uğraştıydım
attım sonra[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

simdi pokemon toplarini alirken yetkili saticidan almak lazim. turkiyede otomobil enjektorunun dahi orjinalinden daha kaliteli sahtesinin yapilabildigini dusunursek, sahte pokemon topcular da cok. garanti belgesiz top almamak lazim. goruyoruz alan oluyo icinden psikopata baglamis pokemon cikiyor ortalik toz duman. pokemon merkezleri bisuru problemli top sahibiyle dolu.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 08 May 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
Bi aralar taso ya da sporcu kartları falan vardı. Ütmek ütülmek orda geçerdi ama...[hline]A mug of ale, and a fine tale!

Querquobad Quane[SnowLords]

takımına mı numarasınamı?
ehueh bizoynadık okulda geçende almıştım bayaa hatta arkaine süper bir takım çıkardı o kartlardan :)
tanesi 50.000 TL alın oynayalım box ı 3 milyona bırakıyorlar :)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

saklanbaç daha hoşuma giden bir oyundu.
strateji geliştiren, maceraperest ruhunu ön plana çıkaran zevkli bir oyundur. Hele kampüs gibi geniş bir yerde oynarsan, ilkokulda 3 ayrı merdiven çıkışı ve geniş bir bahçesi olan bir yerdre oynarsan daha zevkli olur.[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!
Sosyal ağlarda paylaş

Biz futbolcu kartlarıyla oynardık. Çok kazanmışlığım vardır. Hatta yapıştırmalıları da vardı onları bi yere yollayıp futbol topu kazanmışlığım bile vardır.
Güvenilir kişilerle oynamak lazım bu tür oyunları, it kopukla olmuyo. Bi kere dövüp kartlarımı almışlardı benim.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...