Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch yapamıyorum

taz

Öne çıkan mesajlar

PATCH YAPMIYOOOO!!!!!!

Connecting to patch server 12.161.70.25:8888
Could not connect to patch server 12.161.70.25:8888
Could not connect to a patch server
Make sure you have an active connection to the Internet via an ISP or a direct connection.
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Click OK to play the game or Cancel to abort.

naapcam :([hline]ICQ: 4435695
Sosyal ağlarda paylaş

uo yu sil tekrar yukle fakat hic bir server programını felan yukleme yanı logın.cfg dosyası değişmesin. zaten yukledıkten hemen sonra logın.cfg dosyasını acarsan notepad de orada bu dosyayı değiştirmeyin yoksa patch yapamazsınız uyarısını gorursun.once patchle sonra server programlarını kur hangı serversa[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

yok error değilmiş senin ki ben yanlış anlamışım. bi kablo yu cıkarıp tekrar tak(kablonetin) neti gormuyor anladığım kadarıyla[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır windows değil oyun[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-Costumes and candy...
-Oh...
Ama Eşşek Gibi sEsli hArf............Hay ben boyle modanın :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 31 Ocak 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
PATCH YAPMIYOOOO!!!!!!

Connecting to patch server 12.161.70.25:8888
Could not connect to patch server 12.161.70.25:8888
Could not connect to a patch server
Make sure you have an active connection to the Internet via an ISP or a direct connection.
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Click OK to play the game or Cancel to abort.

naapcam :([hline]ICQ: 4435695

bendede öle diyodu sildim tekrar yükledim(clientı sonradan ekleyeceğim) şu an patch yapıyo ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jeniffer, 07 Şubat 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
sonunda bitti. ben Middle Earth de oynicam da üye filan oldum neden bad acoount name diyo biliyomusunuz? yani ona göre bişiler yapiim...

Hakaret gibi olmasın zaten daha görmedim de ama daha bilinen server ları tercih etsene.Hem bağlantı rahat olur hem de daha çok player olur.Ama şu kadar tanıdığım var zaten amacım eğlence girip oyniim arkadaşlarla diyosan böle bilinmeyen yerlere de girebilirsin.Unutma ki bazen bilinmeyenler çok daha güzel oluyor çünkü bu işi zevk için yapan binlerce kişi var.[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 08 Şubat 2003 12:39 tarihinde demiş ki:
said:
jeniffer, 07 Şubat 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
sonunda bitti. ben Middle Earth de oynicam da üye filan oldum neden bad acoount name diyo biliyomusunuz? yani ona göre bişiler yapiim...

Hakaret gibi olmasın zaten daha görmedim de ama daha bilinen server ları tercih etsene.Hem bağlantı rahat olur hem de daha çok player olur.Ama şu kadar tanıdığım var zaten amacım eğlence girip oyniim arkadaşlarla diyosan böle bilinmeyen yerlere de girebilirsin.Unutma ki bazen bilinmeyenler çok daha güzel oluyor çünkü bu işi zevk için yapan binlerce kişi var.[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.

bana birkaç free shard sitesi verebilirmisiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...