Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kapali Carsi

s3ns3i

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar corbada tuzumuz bulunsun hesabi mumkun oldukca kapali carsidan alis veris etmeye calisiyorum ama henuz mumkun olmadi. Neden derseniz fiyatlarin ozellikle weapon satan vendorlarda normalden bayagi yuksek tutulmasi. Harita da biraz SouthEast yonunde giderseniz karsiniza gelecek olan Touch of Class Super Mall da benzer urunlerin nerede ise yari fiyatina satildigini goreceksiniz. Bilginize.

Not: Bir ara bende vendor koyacagim slayer weapon satmak icin. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben yine salaklık yapıp 2.kez düşük fiyatlı silahlar olan çantayı fiyatlandırmışım
nası oldu anlamadım ya, biriside satın almış, dolayısı ile daha daşaklı silahlar var şu an onların fiyatı biraz pahalı olabilir bazılarını düşürmüştüm ama fazla olanlar olabilir,çok da giremiyorum bu aralar,restock edemiyorum

eğer beğendiğiniz silah warsa söleyin bişeyler yaparım
Sosyal ağlarda paylaş

valla fıyatlar hakkında konusabılmek ıcın bıraz daha vendor gezın derım sıze. örnek olarak vıt/goodman/blue demon/dırk/jags `isimli sahısların ve grupların işlettiği atlantic in en iyi 10 vendor mall undan (ki buralarda da kullandıgım vendorlar var ve fıyatlarını onların standardına gore normal sıze gere baya yuksek tuttugum halde feci satıs yapıorum) 5ini ziyaret ederseniz benim koydugum fiyatların aslında normalde konan fıyatların tamı tamına yarısı kadar oldugunu belırtmek isterim. ornegin runic val wepler 10k dan direkt gitmektedir. ki ben 5k dan baslatıorum bonuslara gore max 10k yapıorum en ıyısını bıle...
neyse yani 3-5k nın hesabını yapmam sorun deıl beendıgınız bısı olursa msg atın ıcqdan uygun bı fıyat ayarlamaya calısırım. yeterki size yarasın...
bu arada ekliyim vendora getirdigim tüm yabancılar fıyatların ucuzlugu konusunda hemfikir. özellikle benim weapon vendorlarım konusunda cok memnunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...