Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çöpten adamlar ??

DesPerado_4

Öne çıkan mesajlar

allahım ne güzel oldu bulduğum!!!!
teşekkürler bayadır bende arıodum
Kharon a terlik verilmesini talep ediyorum....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

süper bende izlemek istiodum bunu bi daha :)
jackie chan + matrix[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sfdt.com/xiao-xiao/movies/XiaoXiao03.swf

o dedigin movie nin download linki budur...

biraz incelersen kaparsin olayi;
tum source larda movies/XiaoXiao03.swf gibi bir satir bulunur bunun basina klasorune gore adlandirip deneme yanilma yontemiyle bulursun.Zaten duzen acisindan tum sitelerde belirli bi format vardir yukarda yazdigim linki editlersen diger movieleride indirirsin son satiri 03 yerine 04 yazmak gibi...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

matrix reloaded'da o flash'tan araklama var.. (yerdeki sopayı tekmeyle adama çarptırma) :lol:

süperdi valla helal olsun adama..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 05 May 2003 22:03 tarihinde demiş ki:
Indirmek icin flash li sayfanin source code unda swf uzantili bi link vardir onu flashget,getright gibi programlar yardimiyla indirebilirsin ama bulabilcekmisin o da var. :)

Swf dosyalarini irfan view,internet explorer la izleyebiliyorduk galiba.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

gerek yok irfan view felan indirmeye. .swf uzantılı dosyaya cift tıklıyorsunuz ve oradan birlikte ac seceneği geliyor oradan explorer ı seciyorsunuz (ie explorer değil sadece explorer) sonra cift tıklıyorsunuz bilgisayarda kendiliğinden gösteriyor onu :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

süper abi ya[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...