Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni discman alacam .. yardım plz

jankis

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar baya tecrübesizim bu teknoloji konusunda :P

hiç discman im olmadı şu ana kadar .. müzik dinnerim ama fırsat olmamıştı almaa bugün kafama koydum alacam olmiycak böle
megavizyon vitrinde gördüm sony discman özellii yok işte klasik peşin 200 diyo .. hemen yanıbaşında biraz alengirli bişiy grundig fardı 0na 150 diyodu

mp3 çalarlı mı alim dersiniz .. fiz e sordum iriver diye bi marka tavsiye etti duydum da bilemiom nası
kalitesi iyi midir idare eder mi
soracıma nerden alim doğubank falan mı

ucuz olması lazım 200 ü geçerse gider şu megavizyondaki sony yi alırım daa iyi
200 den aşağı tavsiyeleriniz varsa yeriyle birlikte sölerseniz şu garibanı mutlu edersiniz
hadi bakem ..[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru mesela ben 8 taenis 1.5 nmilyona pğil aldım çifti 2 saat götürdü duracell ultra aldım çifti 7-8 saat götürüyor...[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 08 Şubat 2003 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar duracell ultra çifti !?
amma masraflı iş yaf ..
şarjlı alıyim dicem bu sefer baba engeli war
çünkü makinayı habersiz aldığım için şarj edemicem abi olaya gel ühühü ..[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...