Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Esnaf said:

yabancı hocalarıda görüyoruz :D.sorun hocalarda değil ne olsa hocada hoca saldırıyoruz.sorun yönetimlerde.oysa ellerini futboldan çekseler şu hocaları biraz rahat bıraksalar eminim başarı gelir.fener bundan dersini aldı ve aykuta güvendi fener şampiyonluğa oynuyor şimdi

gs bjk kötü ondan liderler :P
2 sene önce böyle diyorlardı la bize şampiyon olmuştuk vay be ne yıldı
yooo doğru söylüyorsun abi ben bu lafa katılıyorum Beşiktaş'ın bu kadrosu ile iyi olduğunu düşünürsek bence gayet açık yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Nedir bu Schuster sevgisi anlamak mümkün değil adam çok da fifimde taraftar beğenmiyorlarsa evde izlesinler falan diyen bir teknik adam kendinde suç bulmayan ama herkesi suçlu bulan bir teknik adam ama taraftar kalsın falan diyor bende bunu anlamıyorum.

taraftar haksız çünkü hakkaten gidip evde izlesinler. schusterin bunu söylediği maçta ben de tribündeydim ve sonuna kadar haklı schuster.

60.dkda kaleciyi ıslıklayan taraftar gitmesin maça. oyuna yeni giren adamı ıslıklayan taraftar benim de şeyimde değil. schuster sonuna kadar haklı

ha schusterin tercihleri taktiği sistemi vs. eleştirilir orasına değil benim yorumum
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

aktiftablet said:

Schuster hiçbir yere gitmemeli. Seneye ilk 11de oynayabilicek 2 tane yerli alındı mı, yne şampyionluğun en güçlü adayı olur Beşiktaş. Şu kötü sonuçlardan sonra bile yarınki maçı iple çekiyorum şahsen ki önemli olan budur bence.
Ne olur gitmesin seneye daha beter olursunuz bende çekirdeğimi alır çitlerim yani.

Nedir bu Schuster sevgisi anlamak mümkün değil adam çok da fifimde taraftar beğenmiyorlarsa evde izlesinler falan diyen bir teknik adam kendinde suç bulmayan ama herkesi suçlu bulan bir teknik adam ama taraftar kalsın falan diyor bende bunu anlamıyorum.

Puan durumu bu kadar kötü olmasına rağmen ihç izlemediğim kadar heyecanla izliyorum çünkü maçları. Kaldı ki takım bir iki takviyeyle yine şampiyonluğa aday olur.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

LucifeL said:

aktiftablet said:

Schuster hiçbir yere gitmemeli. Seneye ilk 11de oynayabilicek 2 tane yerli alındı mı, yne şampyionluğun en güçlü adayı olur Beşiktaş. Şu kötü sonuçlardan sonra bile yarınki maçı iple çekiyorum şahsen ki önemli olan budur bence.
Ne olur gitmesin seneye daha beter olursunuz bende çekirdeğimi alır çitlerim yani.

Puan durumu bu kadar kötü olmasına rağmen ihç izlemediğim kadar heyecanla izliyorum çünkü maçları. Kaldı ki takım bir iki takviyeyle yine şampiyonluğa aday olur.
Ya ben anlıyorum sizi ilk defa böyle bir kadro oldu Q7,Guti,Simao falan da abi ortada bir gerçek var Schuster iyi bir insan ve hoca değil.Heyecanda bir yere kadar şu kadronun takım olmadığını biliyoruz bu takım takım olasa takviyeye ihtiyacı yok orta saha ve forvet adam kovalamıyor geri gelmiyor bu da hocanın suçudur.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa iyi kadromuz oldu falan değil, Lucescu zamanında daha iyi bile kadro vardı. Ama hücum oynamıyorduk. Hatta Gordon Milne zamanından beri oynamıyoduk ki o zamanları da hayal meyal hatırlar ben yaş grubum ancak.
Hastayım sizin şu "ilk defa iyi kadro kurdunuz" lafıyla ezme çalışmalarınıza.

Ayrıca Schuster iyi teknik direktör. Beşiktaş'ta başarızlığı kesinleşmiş olsa bile bu onu kötü teknikdirektör yapmaz, ki henüz başarısız diyemeyiz. Adamın getirmeye çalıştığı oyun anlayışı oynaması zor, hele TRdeki metnalite ile. Zamanla olucak. Seneye daha iyi bi takım kurulur ve yavaş yavaş öğrenmeye başlar bu futbolu, ondan sonraki seneye gerçekçi anlamda ligde başarı hedefler Beşiktaş, ve sonrasında Avrupa'da gerçekçi hdeefler konmaya başlar. Tabi Schuster gitmezse, giderse aynı izlediğimiz filmi başka bi TD ile tekrar izleriz.

Yahu Barcelona bile süründü bu oyun anlayışını oturtana kadar.
Bence Schuster'in gitmesini umut ediyosunuz siz ama gitmemeli ve bence gitmeyecek de uzun bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

İlk defa iyi kadromuz oldu falan değil, Lucescu zamanında daha iyi bile kadro vardı. Ama hücum oynamıyorduk. Hatta Gordon Milne zamanından beri oynamıyoduk ki o zamanları da hayal meyal hatırlar ben yaş grubum ancak.
Hastayım sizin şu "ilk defa iyi kadro kurdunuz" lafıyla ezme çalışmalarınıza.

Ayrıca Schuster iyi teknik direktör. Beşiktaş'ta başarızlığı kesinleşmiş olsa bile bu onu kötü teknikdirektör yapmaz, ki henüz başarısız diyemeyiz. Adamın getirmeye çalıştığı oyun anlayışı oynaması zor, hele TRdeki metnalite ile. Zamanla olucak. Seneye daha iyi bi takım kurulur ve yavaş yavaş öğrenmeye başlar bu futbolu, ondan sonraki seneye gerçekçi anlamda ligde başarı hedefler Beşiktaş, ve sonrasında Avrupa'da gerçekçi hdeefler konmaya başlar. Tabi Schuster gitmezse, giderse aynı izlediğimiz filmi başka bi TD ile tekrar izleriz.

Yahu Barcelona bile süründü bu oyun anlayışını oturtana kadar.
Bence Schuster'in gitmesini umut ediyosunuz siz ama gitmemeli ve bence gitmeyecek de uzun bir süre.
evet ilk defa bu kadar iyi bir hücum kadronuz hatta ve hatta bu kadar iyi kadronuz oldu bunda kötü olan birşey yok bir taraftarın hevesli olması kadar da güzel birşey yok ki?

Birincisi Schuster kötü hoca 2+2=4 nasıl kesinse bu da kesin.Bu adam Beşiktaş'a hücum futbolu mantelitesi falan getirmeye çalışmıyor ki Beşiktaş organize olup kaç gol atmış abi allah aşkına.

Sen hangi stoper ile defansı önde kuruyorsun bir tek Ersan uygun onun haricinde beklerin bile uygun değil.Sürekli adam kaçırıyor arkaya.

Hadi defans olmadı da 7 ayda 1 takım bireysellikten kurtulup organize bir gol atamaz mı yahu?

Abicim takımınız bireysel olarak çok iyi ama hocanız ve defansınız Ersan hariç bir o kadar kalitesiz.Hadi mantalite oturmadı anladım defans kötü anladım da daha takım olamamışsın 7 ayda daha neyin mantalitesi neyin hücum futbolu.

Q7 bencil,Simao ve Guti yalnız kalıyorlar bir de süper forvet diye Almeida kakalamışlar bizim Guiza gibi.Hoca desen hoca değil Fenerbahçe maçına 6 ay kadroya almadığın Ferari ile başlkıyorsun maçı satıyor herif bir de kiev maçında 11 çıkıyor gene 4'lük yaptırıyor seni.

Sonra Schuster iyi hoca ama istediği sistem Türkiye'de ki düşünce yüzünden olmuyor falan filan.Ya bırakın abi tarafarına çok da seyimdesiniz git evde izle o zaman diyen adamı koruyun sizi dipten alıp şampiyon yapan adamı da kalbine stent takılacak hede hödö diye nazik biçimde kovun helal olsun abi size taraftar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Schuster Beşiktaş'ta başarısız oldu demekle, Schuster kötü demek arasındaki farkı anlamadın sanırım. Birincisi'nin sebbepleri var (ama yeni mentalite gelceğe yatırım vs vs..), bu yüzden başarısız demek için beklenmeli diyorum ben. İkincisi ise tartışmaya bile açık değil, adam gittiği hiçbiyerde başarısız olmamış yani, ne futbolcuyken ne TD iken, hep birileri ile kavga etme sonucu ayrılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Lucifel şu schuster'i yerip, aykut'u sürekli övme çabanı anlamakta zorlanıyorum hakkaten. Aykut'a maçların yarısını takımdan atmak istediği alex kazandırıyo, oyuncu değiştirmek için 80. dakikayı bekliyo ama müthiş vizyonlu. Diğer tarafta schuster çok kötü, böyle anlayış mı olur. Sivok hata yapınca, ferrari var niye oynatmadın deniyo. Onu oynatıyo niye sivok oynamıyo. İkisini birden oynatıyo, toraman olsa başka yerde yabancı kullanırdı oluyo.

Schuster'in taktik hata yapmadığını söylemiyorum kesinlikle ama o kadar abartılıyo ki şu durum. Evet arkaya yaslanılsa son maçtaki gibi belki daha yukarıda olucaktık, belki şampiyonluk yarışında bile olurduk ama böyle futbolla nereye kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'nin göze hoş gelen futbolu nerde ya niye ben gremiyorum.

öyle önde pres yapan bi takım değil,organize pas yapabilen bi takım değil.öyle ahım şahım hücum futbolu oynadıklarını görmedimki 2.yarı.

ha tabi izlediğim son maçlar genelde hezimetle geçtiği için oyuncular belli bi dakkadan sonra şusteri sallayıp kendilerince oynamışta olabilir pek tabi.

dünki maca bakalım inanmassanız

pozisyon sayısada,topla oynamada,korner sayısında,kaleye şutta,isabetli şutta,hepsinde yargıladı antalya.

gaziantep cok daha gecerli bi hücum futbolu oynuo bence,göze daha hoş geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten schuster'de dedi. Güzel futbol için değil, kazanmak için oynadık diye

Adam o güzel futbol olarak adlandırdığı kendi oyun düzenini oynattıkça ve ona alışmaya çalıştıkça kaybedilen puanlar, it kopuk taraftara ve medyaya o kadar battı ki adamda yavaş yavaş dönmeye başladı.

İşin kötüsü adamın oynatmaya çalıştığı hücum futbolu, en kötü haliyle bile dün oynayan Beşiktaş'tan daha iyiydi.

Yazık yani Schuster'i bile sindirmeye başladık.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

gaziantep cok daha gecerli bi hücum futbolu oynuo bence,göze daha hoş geliyor.

tolunay ultra defansıf kafalı bir insandır. takımın defansı oturmadan hucuma bakmıyor bile calıstırdıgı takımlardan da belli oluyor emme velakin takıma ısınırsa üç beş hareketli oyuncusu varsa takım sonra canavara dönüşüyor hiç sevmeme ragmen adam TSLde en begendigim 3 td den biri demekki neymiş en iyi hucum defanstan gecer

necipede uyuz oldum maden böle bişe yapma ihtimalin var arkadas kameralara göstere göstere nie yapıyon bide eliyle işaret ediyor böyle sacmlık mı olur aptallık için ceza veriliyorsa versinler
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

BJK'nin göze hoş gelen futbolu nerde ya niye ben gremiyorum.

tarafsız izlemeye çalış maçlarını
bu zamana kadar herkez futbolunu övdü beşiktaşın sadece basireti bağlı takımın gol yok şans yok
pas yüzdesi iyi şut yada posisyon bulmada zengin göze güzel futbol oynuyor..
bugünkü gültekin onayın yazısını oku sen bi
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

Ya Lucifel şu schuster'i yerip, aykut'u sürekli övme çabanı anlamakta zorlanıyorum hakkaten. Aykut'a maçların yarısını takımdan atmak istediği alex kazandırıyo, oyuncu değiştirmek için 80. dakikayı bekliyo ama müthiş vizyonlu. Diğer tarafta schuster çok kötü, böyle anlayış mı olur. Sivok hata yapınca, ferrari var niye oynatmadın deniyo. Onu oynatıyo niye sivok oynamıyo. İkisini birden oynatıyo, toraman olsa başka yerde yabancı kullanırdı oluyo.

Schuster'in taktik hata yapmadığını söylemiyorum kesinlikle ama o kadar abartılıyo ki şu durum. Evet arkaya yaslanılsa son maçtaki gibi belki daha yukarıda olucaktık, belki şampiyonluk yarışında bile olurduk ama böyle futbolla nereye kadar?
Şimdi şöyel ben Aykut'u Schuster'in yanında karakter terbiye gibi unsurlar ile ilgili överim.

2.olarak Aykut bu sene çok saç baş yoldurdu ama en azından yerli olması ve bizim evladımız olması extra kredi sağlar ki şuanda Schuster den başarılı ligde lider.

Schuster'e gelince Schuster iyi bir hoca değil ve iyi bir insan da değil.Ben Beşiktaş'ın kadrosuna bakıyorum oynadıklarına bakıyorum saçma sapan bir görüntü bunun suçlusu sadece topçu mudur?

Sence Ernst'i çıkarıp Erhan Güven'i hücum gücü katmak için oyuna sokmak,6 ay topa vurmayan Ferrar'iyi oynatmak maçı satımış olmasına rağmen Kiev maçında oynatmak bu kadar iyi olan bir hocanın yapacağı iş midir?

Evet Aykut daha toy Schuster'in yanında lafım yok ama Schuster'de Rijkaard gibi kötü hoca büyük hoca dediğin zaman ülkemiz de ki gibi futbol ve futbolcu profiline sahip olan ülkelerde başarılı olanıdır.

En büyük örnek Lucescu'dur.Fenerbahçeye öyle bir hoca gelse daşşaaağını öperim lan ben ama siz kovdunuz mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...