Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İntihar

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

beceremiyorsun dasaaa, oooooof.

"uçurumdan kurtulmanın tek yolu; ona bakmak, derinliğini ölçmek ve kendini o boşluğa bırakmaktır."

sorununa çareyi burada arayacak kadar acizsen pekaziz, intihar da etmeyeceksindir zaten.
git dertlerini gerçek arkadaşlarına anlat, en azından suratlarındaki tepkiyi ve umursamazlığı görürsün. bunu gördüğünde daha da soğu hayattan. sonra hayat yerine insanlardan soğumanın daha mantıklı olduğunu fark et. bunu fark edince hayatındaki insanlarla arana mesafe koy, narsistleş. sonra yalnız kaldığında geri buraya gel. ekmek düşmüyor pek ama.
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara "lan intihar edecek olsan hangi yolu seçerdin" şeklinde bi muhabbet çeviriyoduk arkadaşla. arkadaş en acısız olanlarından birini seçerdim heralde falan dedi. evin heryerini kapatırım, gazı açarım içerde oturup zehirlenmeyi beklerdim dedi. o sırada da son sigaramı içerim demişti, fena yarılmıştım. kendisi patiden, evet evet, duy beni.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

zorluk çekerken intihar etmek kadar saçma bişey yok.

benim şuan herşeyim tamam olsa. kendimi tamam lan başka sorun çıkmaz heralde diye düşünsem o zaman keserim kendimi.

Abi geyiğine yazdın belki ama böyle düşünüyorum ahahah. İntihar ediceksem bu bana çok zor geldi, çok ağır geldi kaldıramıyorum diye etmem. Zayıflık bildiğin afsadf. Ha madem niye intihar edicen falan derseniz de; doğmadan önce bana sormadılar birader bu dünyaya gelmek istiyor musun diye. İstemiyorum buralar iyi derdim diye düşünüyorum büyük ihtimal afsad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...