Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara pakedi üstündeki resimler

fanaticism

Öne çıkan mesajlar

SİGARA İÇERSEN ÖLÜRSÜN! ÖLÜRSÜNÜZ! SENDE ÖLÜRSÜN! ODA ÖLÜR! ÖLÜRSÜN! SİGARA İÇERSEN ÖLÜRSÜN!

SONRA SÜSLÜ BİR KADIN ÇIKACAK TELEVİZYONA YALANDAN BİR ÜZÜLME 45SANİYE SONRA UNUTULACAKSIN.

45 SANİYE!!!

60 YAŞINDAKİ ADAMA RESMİNİ TAŞITIRSIN!

bence Nefes filmindeki yüzbaşıya vtr çektirtsinler adam çok ikna edici konuşuyor herkez bırakır valla
Sosyal ağlarda paylaş

Why? Why? I'll tell you why, because I'm an impotent man!

Motherfucker, that's pain! That's fucking pain! When your wife wants to fuck you four times a night and you fucking can't! You know that some fucker before you could. And you know that some fucker after you will! Well, I couldn't cope with that, could I? That sense of ruination. That insolvency that burns in your soul. I couldn't fuck my wife! Do know what that fucking means, mate? Do you understand what impotent rage really is?

-London (2005)- Jason Statham
Sosyal ağlarda paylaş

radagast62 said:

Suark said:
oha =) nerden hatırladın pekı ya

ne bileyim görünce direk o geldi aklıma, hiç sevmem cüneyt çakır'ı zaten

işte o hakemler!

hakemlerin pozisyonlarda bayrak kaldırmamasının, tepkisiz kalmasının sebebi bu mu!?

pozisyona giremeyen guiza bu konuda ne dedi? hepsi asssonra
Sosyal ağlarda paylaş

gayet iyi bence, ben o ciğer resmini gördüğüm gün "kesinlikle içmeyeceğim" demiştim kendime ve denemeyi bile düşünmedim. içeni bıraktırmak bir yana, merak edeni caydırmak da önemli.

hatta lcd yapıştırsınlar üstüne, ampütasyon operasyonu yayınlasın. bizim vaktimizde yoktu bu imkanlar, gençler faydalansın. :p
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

şimdi sigara->iktidarsızlık..

e üstüne şimdi eli kafasında adam koyacaklar.. bi iktidarsızlık yazın nete.. hep aynı geyik.

yok o kadar sık kullanılan bi geyik ki benim için rodin'in düşünen adam heykeli de iktidarsızdır..

elinizi kafanıza koyup düşündüğünüz an iş bitmiştir arkadaş..

düşünmeyin!

özet geç piç bu ne ??
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

SİGARA İÇERSENİZ HERKES ÖLÜR
yazılı bi şey vermiş bu hafta penguen. hoşuma gitti baya.

abi geçen gün şirkette bi elemanın sigarasının üstünde bu vardı. SİGARA İÇERSEN HERKES ÖLÜR üstünde de o resim işte gomtan parmağıyla kameraya hareket yapıyor. ama baya bildiğin marlboro light pakediydi, ben gerçek sandım hatta "oha abartmışlar" dedim. şimdi bu penguenin verdiği bi sigara kutusu gibi bişey mi yoksa hakikaten şaka gibi bi gerçek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...