Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

eregorn2

Patide hafif küfürler

Öne çıkan mesajlar

yanlış anlaşılmasın ama bizde niye hafif küfürler yok? şaka anlamında birbirimize niye "p.ç" diyemiyoz mesela?...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ayıp çünkü.
devlete gerekli başvuruyu yaptık. küfürlerin ağırlık/hafiflik dereceleri hakkında yönetmelik bekliyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
mesela biz arkadaşlar arasında l4d oynarken "seni gidi fakir noob p.ç" diyoruz. arkadaş arası oluyor. burası da arkadaş ortamı... o yüzden soruyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
yassah kardeşim yassah.

senin kendisiyle yeteri kadar samimi olduğunu düşündüğün insan kendisinin seninle yeteri kadar samimi olduğunu düşünmeyebiliyor.

evet. ondan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Geçen gün Kürşat Başarın programında konuyu sohbet yollu tartışıyorlardı konuklar tam kadroyu hatırlayamıyorum ama Ali Poyrazoğlu, Nevra Serezli gibi değerli sanatçılar vardı. Onlardan dinledim... Öztürk Serengil mesela şey dermiş Boynuna kıravat taktığımın adamı, ne manada dediği aşikar ama kulağı rahatsız etmiyor, ailenizle oturuyorsanız bile ortam biranda bozulmuyor.

Yani demek istedikleri küfür günlük yaşamın doasında var, herkez küfür eder, agro konuşabilir ama toplum içindeysen arkadaş ortamının dışındaysan Öztürk Serengil gibi kelime oyunu ile rahatsızlık vermeden, çirkinleşmeden kendini ifade edebilirsin.

Illa küfür diye birşeye bu yüzden kesinlikle katılamam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...