Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowlands yeni meslekler

Absolut

Öne çıkan mesajlar

walla NW gibi üstüne kurulmuyorsa yani yeni server yeni char olayıysa hayatta almam ama böyle olsa adı expantion olmazdı NW SL TK zart zurt derken bin beş yüz AO CD'miz olacak gibi bir his var içimde birde swg cikacak meraktan onada bakarız oh oh mis!... ben sigarayı filan bırakıyım bari para yetişsin.[hline]Ken "Neurochrome" Kerans-Narzum
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi SL ise bomba gibi geliorlar adamlar cidden cok yeni ozellikler olucak tabi soz verdikleri gibi hepsini cikarabilirlerse tabi bunların hepsının storylıne uzerıne kurulması ayrı bırsey

Bu tur islerden anlamam ama dier oyunlarla cikma tarihlerine gore AO icin olum kalım mucadelesi adamlar bunu bilerek hazırlanıor

ayrıca EVE phase 5 te bir kac saat takıldım ve sarmadı oyun benı[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeoCrime, 07 Şubat 2003 13:28 tarihinde demiş ki:
walla NW gibi üstüne kurulmuyorsa yani yeni server yeni char olayıysa hayatta almam ama böyle olsa adı expantion olmazdı NW SL TK zart zurt derken bin beş yüz AO CD'miz olacak gibi bir his var içimde birde swg cikacak meraktan onada bakarız oh oh mis!... ben sigarayı filan bırakıyım bari para yetişsin.

LOL her oyunun expansioninda bu yeni server geyigi oluyor, daha hic bir MMOGin expansioninda sirf expansion icin yeni server acildigini gormedim, zaten yapilmazda bu tip bir sacmalik.
Sadece SLye sahip olanlar yeni bolgelere (Jobe/Shadowlands vs) gidebilecek ve yeni proffessionlardan secebilecek seklinde olur buyuk ihtimal.

SL sitesine yeni ekran goruntulerini eklemisler, dogrusu ben bu kadar hos olacagini tahmin etmiyordum. Eger SWG hayal kirikligina ugratirsa SL iyi satabilir, ama eger soylendigi gibi cok iyi cikarsa AO batar diye tahmin ediyorum. Nolursa olsun SWGnin iyi satacagi kesin ama.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer SWG o kadar aşmış gelirse insanlara ve böyle bırakmalar olursa AO batmaz sadece Daoc da batar AC2, EQ2 falan gibi miyadı dolmuş oyunların yeni sürümleri de batar

batması aslında pek de sorun değil çünkü batmasın ve yıllar yılı level 200 karakter ile dolaşayım mantığında değildir kimse, mantıklıysa tabi =)

sonuçta öyle bir batış olursa zaten olmayan şeyler üzerinde sadece eğlenmek için geçirdiğimiz zamanı bir başka olmayan şey üzerinde eğlenmek için geçirmek üzere yola çıkarız değil mi ? =]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...