Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Monkey Island - Monkey Juice!

ucunbiri

Öne çıkan mesajlar

sabah uyandığınızda bu sefer her zamankinden farklı bir manzarayla karşılaştınız, bir yerine 2 ölü maymuna bakıyorsunuz; Lancelion ve Tunca.
çürüyen cesetleri biraz dürtünce iksirin etkisinden kurtulan bu ikiliden Lancelion'un aslında Guybrush'ın tayfasından Reginald Van Winslow(crew), Tunca'nın ise LeChuck'ın tayfasından Marquis de Singe(watcher) olduğunu gördünüz.

geriye kalan oyuncular;
1.yunusemre
2.egoyagmur
3.Silphatos
4.nameless
5.Holy
6.Bittus
7.Smoke
8.mulgear6

Gün 4, gündüz.
Linç için gerekli oy sayısı: 5

edit: oy sayısı uyarısı için Spyro'ya teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse iyi olmuş sonunda bir mafya ölmüş. Bundan sonra trenlere, gazlara çabuk gelmeyelim malum 5 oy gerekli en az 2 tane mafya var ki herhangi bir trende sonumuz iyi olmayabilir.

Şimdi pek zamanım yok yarın sabah detaylı olarak düşüncelerimi dökcem işallah :)

Mert bu arada mesaj atmayanı replace ettin mi yada öldürdün mü? Tekrar gece olunca beklemeyelim 3 gün :(
Sosyal ağlarda paylaş

mesaj atmayanlarla ilgili henüz bir şey yapmadım, benim hatamdan kaynaklanıyor da olabilir çünkü rollerini kullanmak istemeyenler bu yönde mesaj atsın ibaresi biraz kafa karıştırdı sanırım.

öte yandan gece turunda ölen 2 kişiyle benim bir alakam yok, yani inaktifler diye fazladan adam öldürmüş falan değilim kafa karışıklığı olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

mesaj atmayanlarla ilgili henüz bir şey yapmadım, benim hatamdan kaynaklanıyor da olabilir çünkü rollerini kullanmak istemeyenler bu yönde mesaj atsın ibaresi biraz kafa karıştırdı sanırım.

öte yandan gece turunda ölen 2 kişiyle benim bir alakam yok, yani inaktifler diye fazladan adam öldürmüş falan değilim kafa karışıklığı olmasın.

su mesajdan anladigim kadariyla oyunda bir de viliginate( dogru yazdigimdan emin degilim) var.

2 mafya grubu yok yani. su ana kadar gece tek kisinin olmesi bence viliginate'in rolunu kullanmak istememesi.

mantikli olan da bu bence. sadece doktor ve dedektif ile townielerin kazanmasi imkansiz gibi. ha bir de tunca watchermis. Holy'nin dedigine gore de mafyalardan biri roleblocker..

ama bu teorim holy'nin tamamen masum ve dogruyu soylemis olmasi uzerine. holy'nin hayatta olmasi kafalari karistirmiyor degil. bu da baska bir teori tabi.. gerci tunca'nin watcher oldugunun anlasilmasindan sonra roleblocker iddaasinin dogru olma ihtimali artiyor.

evet gordugunuz gibi hersey cok karisik...
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

oyun ilerlesin, mafya diilsen kusura bakma holy :/
linç oyu geri çekme: mulgear6
linç oyu: holy

Silphatos said:

ben de mulgear mı holy mi diye düşünüyordum oy vermek için holy oyları artmış baya o yüzden

##Linç Oyu: Holy

tunca said:

açıklayana kadar
linç oyu: krusty

Silphatos said:

##Linç Oyu : Krusty

tesadüf mü hepsi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tatildeydim 5 gündür, sadece 1 sayfa dönmüş :)

Tatildeyken 2 kere baktım topiğe, çok kayda değer mesaj göremeyince tatilin bitmesini bekledim.

Tunca'nın mafya çıkması garip. Silphatos şüpheli gibi görünüyor. Ben hala roleblocker mafya olmasının çok imba olduğunu düşünüyorum. Setup sırasında nerf gelmesi lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...