Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Monkey Island - Monkey Juice!

ucunbiri

Öne çıkan mesajlar

Abi roleblock yedim. Roleblocker'ın townie tarafında olması gerekmiyor mu? Neden böyle bir şey yaptı?

İlk mafya oyunum ve oyunu ilk mesajda verilen flash'tan öğrendim sayılır. Orada roleblocker'ın townie tarafında olduğu yazıyor.

Edit : Son anda tekrar baktım ki mafia roleblocker da olabiliyormuş. Neyse mafialar imba olmuş o zaman. Nerf MAFIA!
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

vagona binmeden ilerleyemeceğiz sanırım.

##Linç oyu geri çek : yunusemre
##Linç oyu : aktiftablet

yunusemre
egoyagmur
lancelion

bu üçlüye dikkat diyeyim yine de şimdiden.

ve bu arada Fly'ın ölüm sebebi bana kalırsa tamamen bu mesaj oldu, bizim üzerimize atmaya çalışıyorlar suçu

bir de Krusty'nin kendini araştırılma durumu hakkındaki herhangi bir yorum olmaması da bence tamamen Krusty'nin suçlu olduğuna itiyor düşüncemi ki roleblock'da Krusty'nin suçunun belirlenmesini engellemek için kullanıldı bana kalırsa
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Abi roleblock yedim. Roleblocker'ın townie tarafında olması gerekmiyor mu? Neden böyle bir şey yaptı?

İlk mafya oyunum ve oyunu ilk mesajda verilen flash'tan öğrendim sayılır. Orada roleblocker'ın townie tarafında olduğu yazıyor.

Edit : Son anda tekrar baktım ki mafia roleblocker da olabiliyormuş. Neyse mafialar imba olmuş o zaman. Nerf MAFIA!

abi kusura bakma ama bana pek inandirici gelmedi bu aciklaman oyle sacma seymi olur.

2 turdur dedektifim diyorsun 2 turdur hala bi kanit yok.

eger sen yalan soyluyorsan gercek dedektif nerde?
paranoyak oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

holynin argümanı yetersiz, bu oyunda mafia-roleblocker gibi uç bir rol beklemiyorum ben açıkçası.

eğer holy dedektif değilse ve dedektif birşeyler araştırdıysa en azından o yöne doğru manipüle etmeye çalışmalı şu an. doktor gg oldu zaten, bu el mafyadan rollü birilerini alamazsak concede ederiz artık -,-
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

ucunbiri'nden cevap bekliyorum, cevap gelene kadar bir şey yazmak istemedim.

Holy'nin mafya olmadığı bence bu mesajda açıkca belli bana göre tamamen kendini hakladı bu mesajla.

benim çelişkili sözlerim ne onu merak ettim bu arada baştan beri Holy, Krusty, Mulgear'ı 3 şüpheli demiştim. Tabiki de emin değilim hiç birisi için ama Krusty'nin araştırılacağı gün Holy'nin block lanması garip tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir kere kartlarımı açtım, bundan sonra dönmem saçma olur zaten. Dedektif olarak roleblock yemem bence kesinlikle mafia roleblocker'ın işi. townie roleblocker bu kadar açık oynadığım oyunda beni blockladıysa mafiaların tarafını tutuyordur yani.
roleblocker bir mafya ve bence mafyalara gerçekten fazla verilmiş bu özellik. bizde doktor ve dedektif vardı sanırım sadece.

Neyse, olanlar oldu. Ben mulgear6 veya krusty'den şüpheleniyorum hala. Başka bir adayı olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Fly said:

vagona binmeden ilerleyemeceğiz sanırım.

##Linç oyu geri çek : yunusemre
##Linç oyu : aktiftablet

yunusemre
egoyagmur
lancelion

bu üçlüye dikkat diyeyim yine de şimdiden.

ve bu arada Fly'ın ölüm sebebi bana kalırsa tamamen bu mesaj oldu, bizim üzerimize atmaya çalışıyorlar suçu

aynısını ben diyince mafya oluyorum nedense. anlamadım bu işi.

yunusemre said:

benim çelişkili sözlerim ne onu merak ettim bu arada baştan beri Holy, Krusty, Mulgear'ı 3 şüpheli demiştim. Tabiki de emin değilim hiç birisi için ama Krusty'nin araştırılacağı gün Holy'nin block lanması garip tabi

ayrıca kim demişki krusty araştırılacak diye. mulgear'ı araştırcam demişti en son sanırım holy.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca konusunda bende acayip şüpheleniyorum.

Bir mafya napar, sinsi sinsi hiç düşman edinmeden ayrıca tam olarak inaktif olmadan oylamalara katılarak suçsuzları öldürmeye çabalar. Hiç bir mesajında kimseyi suçlamamış, hiç kimseye sataşmamış, ne tam aktif ne tam inaktif, herkes tarafından mülayim olarak kabul edilecekmiş izlenimi yaratan bir durumda şu anda.

tunca said:

gündüz olduğundan beri hala konuşmamış olan mulgear'a benim oyum
linç oyu: mulgear6

tunca said:

oyun ilerlesin, mafya diilsen kusura bakma holy :/
linç oyu geri çekme: mulgear6
linç oyu: holy

hep bir linç oyu var ama nedenler hep oyun ilerlesin, hadi inaktif keselim, hop hiç konuşmamış tarzında...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...