Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 günlük deneme fırsatı

Aven Vox

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
evet biliyorum heleki starter şehrinin etrafı cok ıssız hep dtu kollamak gerekiyor sadsad
Dün gece 2 gibi su newbie goblin questini tamamladım,sonrada 1 saate yakın wood ve ore topladım, tam şehre giriyordumki ciuuvvv diye ok saplandı arkadan,max 20 hp falan kaldı.Etrafta mob falanda yoktu, rahat bi 200 hp götürdü ki civarda o ok ile o kadar vurabilen bir mob yok (üstümde dandik quest armorları vardı).Üstümde 2 gündür biriktirdigim para eşya vs vardı.Lootlansam cok koyardı sadsad.Ama güzel bir duyguydu :D
Sosyal ağlarda paylaş

mert sen craft ederken az arkanı kollamamıştım değil mi:)?hammer time clanında olay çıkarmıştım,sinirimi bozmuşlardı, kesmiştim 2-3 oyuncuyu,sonra bana nazikçe git demişlerdi,sırt sırta şehri beraber terketmiştik,başka diyarlara yol almıştık.Sonra clan kurup hafif büyümüştük bile ama sonra olmamıştı,kotaramamıştık.ben haylaz ,sen toparlaycıydın ..senin azmin, benim haytalığım ve oyun bozanlığım ile zıt kutuptuk ...yani kader birliği yapmıştık..keyifli anlardı...ben hala bu diyarlardayım.Hala tezcanlı ve bazen agresifim ama dostlarım için, öleceğimii bilsemde,bilmediğim yerlere naralar atarak gidiyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün serverlar gitti bi ara sanırım benim karakter bugda kaldı.

launcherda server online gözüküyor.karakteri seçip play a basınca oyun windows modda acılır gibi oluyor 5-6 sn siyah ekranda load dan sonra kapanıyor veya cannot connect to server yazısı geliyor,ama server online gözüküyor şu anda.

varmı bununla ilgisi bilgisi olan?

Win 7 ultimate var bu arada ve dün geceye kadar sorun yoktu.Ha birde regional ayarlarını türkceye cevirmiştim dün,ing yaptım az once yine yemedi

2-3 kere uninstall install yaptım sorun devam ediyor.Forumada mesaj atamıyoruz trial diye dsadsa.Neyse kaybeden DFO olcak,oyunu almayıda düşünüyodum trialdan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Dün serverlar gitti bi ara sanırım benim karakter bugda kaldı.

launcherda server online gözüküyor.karakteri seçip play a basınca oyun windows modda acılır gibi oluyor 5-6 sn siyah ekranda load dan sonra kapanıyor veya cannot connect to server yazısı geliyor,ama server online gözüküyor şu anda.

varmı bununla ilgisi bilgisi olan?

Win 7 ultimate var bu arada ve dün geceye kadar sorun yoktu.Ha birde regional ayarlarını türkceye cevirmiştim dün,ing yaptım az once yine yemedi

2-3 kere uninstall install yaptım sorun devam ediyor.Forumada mesaj atamıyoruz trial diye dsadsa.Neyse kaybeden DFO olcak,oyunu almayıda düşünüyodum trialdan sonra

O sorunun Türkiyenin baglantısından olması çok mümkün, o siyah ekran sorunu bağlantı kaynaklı oluyor genelde. 2-3 gün önce çok kötüydü bağlantı, günde 30 kere disconnect oluyoduk. Format seçenekleri ve non-unicode program dili ingilizce UK kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ben bulgaristandayım :D

dfo forumlarda yaptıgım uzun araştırmalar sonucu cozumu buldum.cok komik ve absürd ama %100 calisiyor bende ve yapan herkesde.

launcher dan playa basıp loading ekranı cıkınca hemen ctr+alt+del yapıp task manager ı calistiriyoruz ve oyuna sorunsuz giriliyor ve unicode settingsi kesin ingilizce yapmak gerekiyor,türkceye ayarlayınca yine aynı sorun devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Herkese selamlar,

Arkadaşlar Pain killers clanımız halen aktif ve keyifle oynuyoruz.Oyuna katılmak isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz.Clanımız tüm türk arkadaşlara açık,çok büyük ve iddialı değiliz ama herşey rayında gidiyor , pve/pvp aktivitelerimiz yoğun şekilde devam etmekte.Oyunun hardcore olmasından ötürü pek rağbet görmüyor ülkemizde ama 1 ay sonra herkesin pvp'de bir rolü olabilir ve oluyor.Ben akşamları aktif oluyorum.

oyundan pm atarsanız yardımcı oluruz ve clanımıza alırız;

xxbar silent(campagnaro slantor)
vorenas jelantru
quelnil jelantru
union jack
mirador snow
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...