Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Yapımcı: Trion Worlds
2011 relase.
Site: http://www.riftgame.com/en

Oyunda 4 ana sınıf var. Her ana sınıfında 4 alt sınıfı var.

Warrior
Champion
Reaver
Paladin
Henüz Açıklanmadı

Cleric
Purifier
Inquisitor
Henüz Açıklanmadı
Henüz Açıklanmadı

Rogue
Nightblade
Ranger
Blade Dancer
Henüz Açıklanmadı

Mage
Elementalist
Warlock
Henüz Açıklanmadı
Henüz Açıklanmadı

Oyunda yine bildiğimiz talent sistemi var fakat oyundaki talent ağacımız alt sınıfımız için belirleyici rol taşıyor. Rogue sınıfı bir karakter Blade Dancer talentinde ilerlerse Blade Dancer olabileceği gibi çift yönlüde ilerlenebiliyor. Sitede yazdığına göre maksimum lvl karakter Nightblade-Ranger gibi multiple classda yapabiliyor.

Oyunda 6 ırk var. Biri henüz açıklanmadı.

Bahmi - Dwarves - Eth - High Elves - Mathoslan - Henüz Açıklanmadı

Oyunda ayrıca 2 tarafın savaşını konu alan, tüm oyuncuların içinde yer aldığı birde Faction sistemi var.

The Guardians vs The Defiant
Sosyal ağlarda paylaş

Bahmi - Dwarves - Eth - High Elves - Mathoslan - Henüz Açıklanmadı

bu ne simdi , isimleri degistirince farklimi oldu elf dorf varken, bari onlarinda isimlerini degistirde farkli bir sey olsun, dorf elf, gaspari kukumela cukulata irklari.

bu rift scifi fantasy karisik bir seymiydi yoksa ben sallama bir bilgiyemi sahibim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
KillerLord said:

oyun güzel olmasına güzel olackata, Tera online ve güzel bir kaç oyun ile yakın zamanda piyasada olacak.

Bir erteleme olmazsa ki olmıyacak gibi şuan'da
Pre-order Ships 2/1/2011

??? güzel oyun ??? yakın zamanda???

not: tera epic fail bir oyun uzak durun
not 2: rift fena değil ilk elden oyunu oynayan insanlar tanıyorum çok memnun kalmışlar
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

o nasıl bir soru öyle. biraz forumlarını veya MMO incelemesi yapan sitelere bakarsan puanı, yorumları ve oymamak isteyenleri görebilirsin.

He sen sevme oynama ama buradan da oynayacak bir ton kişi çıkar.

acayip takip edeni var iddiasında bulunan sensin,buna karşılık benim bunu sormam doğal.

tera nın bütün hadisesi maasively e açık çek vermiş olması onlar da her gün haber kisvesi altında reklam yapıyorlar.Maasively hergün tera reklamı yapmasa oyunu kimsenin sallayacağı yok.

gerçeklerle şimdi yüzleşin sonra gidip 100 sayfa gerisinden ben söylemiştim demek için msg arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...