Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UFO..!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

kongredeki konuşma yaklaşık 1.5 saat sanırım tamamını izleyen oldumu? neredeyse bütün soruları puplic alanda bu konuyu konuşamam diyip geçiştirdiler hep 🤐

Gözlerinizle gördünüzmü dünya dışı iz ? yazılı belgeleri okudum. hep kaçamak cevaplar

Bu birim sanki kongreye bilinçli çıkarıldılar toplumun gazını alsın diye. oysa biz demokrasiye inanmıştık 🙃

Sosyal ağlarda paylaş

Public aciklarsa 20 sene cunku 🤣 kapali oturumda soylerim dedi zaten ne varsa. ilerde cikacak kostebekleri korumak icin bir yasa cikardilar hemen sonrasinda ayrica.

Onun disinda olay uzaylilardan ziyade "vay siz kongreden gizli nasil is yaparsiniz" daha cok, seffaflik, gizli butceler projeler vs. kongre uyelerine bilgi vermeyen hava kuvvetlerini vs holman rule diye bir yasa ile override edecekler. Bunlar olurken arada iste uzaylilar falan cikarsa bonus.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahaaa ya bildiğin X-Files daki gibi durumlar. bir soruda özellikle canlı formmu diye soruyor adam bi çeşit biolojik form diye cevap verdi herif orada biraz irkildim açıkçası. senatonun haberi olmadan neler dönüyor o kadın sormuştu sanırım bütün paralar orayamı gidiyor hiç duymadım o birimin ismini, adam duyamazsınız zaten dedi... asdasdasdfg. 😆

GreenPeace77 tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

project 641-t kod adli ikinci bir aya ciktik, dagilin projesi. (aya ciktilar gerci ama soguk savasi bitirebilecek kadar kanirtti cin ve sscb yi)

ortaya bir bok atip pek de rakibi olmasa dahi, abd'nin rakibi olabilecek ulkelerin arastirma kaynaklarini eritmenin guzel bir yolu.

bir de savunma sanayii nin congress'ten kaynak saglamasinin en ucuz yolu bu tarz komple teorileri. bir ta$ta 8-10 ku$.

Dunyayi ziyaret edebilecek teknolojiye sahip canlilar gelmis olacak ama biz NSA in iki dudagi arasina bakicaz. tobee

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...